Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 kwietnia 2018, 12:45

autor: AlexB

Dying Light i inne interesujące oferty promocyjne na Steamie

Na platformie Steam trwa interesująca promocja. W ramach oferty tygodniowej można zakupić po obniżonych cenach między innymi Dying Light, Darkest Dungeon i The Surge. Rabaty będą obowiązywały do poniedziałku 23 kwietnia.

Zazwyczaj informujemy o wielkich steamowych promocjach, organizowanych przy okazji istotnych wydarzeń, takich jak Boże Narodzenie czy Chiński Nowy Rok. Czasem jednak ciekawe pozycje są również przeceniane w ramach tak zwanych ofert tygodniowych. Tak jest tym razem. W ramach tej cyklicznej promocji przeceniono 620 gier. Spośród nich przede wszystkim wyróżnia się Dying Light. Ten pierwszoosobowy tytuł akcji z elementami RPG opowiadający o walce z zombiakami od polskiego studia Techland jest dostępny w dwóch wydaniach – zwykłym i rozszerzonym, zwierającym między innymi duży dodatek The Following. Ich ceny zostały obniżone o odpowiednio 55% i 60%. W promocji można również zakupić oddzielnie wszystkie DLC do tej gry.

Jeśli ktoś nie grał jeszcze w Dying Light, teraz ma całkiem niezłą okazję, by to zrobić. - Dying Light i inne interesujące oferty promocyjne na Steamie - wiadomość - 2018-04-19
Jeśli ktoś nie grał jeszcze w Dying Light, teraz ma całkiem niezłą okazję, by to zrobić.

Inną ciekawą produkcją znajdującą się w ofercie tygodniowej Steam, choć przeznaczoną wyłącznie dla miłośników zabaw wieloosobowych, jest Depth. Gracze dzielą się w niej na dwie drużyny – płetwonurków i rekinów. Zadaniem tych pierwszych jest zebranie z dna morza jak największej ilości skarbów, w czym przeszkadzają im użytkownicy kontrolujący morskie drapieżniki. Tytuł studia Digital Confectioners można zakupić ze zniżką aż 75%. Obecna oferta tygodniowa będzie aktualna do poniedziałku, 23 kwietnia.

Depth nie jest grą dla osób, którym Szczęki pozostawiły skazy na psychice. - Dying Light i inne interesujące oferty promocyjne na Steamie - wiadomość - 2018-04-19
Depth nie jest grą dla osób, którym Szczęki pozostawiły skazy na psychice.

Do jutra trwają również inne promocje. W ich ramach można zdobyć Darkest Dungeon, popularnego dungeon crawlera od studia Red Hook, ze zniżką 66%, oraz The Surge, RPG-a akcji rozgrywką nawiązującego do serii Souls, który został przeceniony o 60%. Ponadto wystartowała oferta weekendowa, dzięki której cena The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition będzie do poniedziałku niższa o połowę.

Poniżej znajdziecie naszą subiektywną listę najciekawszych pozycji znajdujących się obecnie w promocji na platformie Steam.

Szaleństwo w środku tygodnia

Promocja specjalna

  1. The Surge – 67,96 zł

Oferta weekendowa

Oferta tygodniowa

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.