Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2021, 09:11

Techland zapowiada kolejny stream z Dying Light 2

Studio Techland zapowiedziało kolejną odsłonę Dying 2 Know, podczas którego twórcy podzielą się z graczami informacjami o Dying Light: Stay Human. Najbliższa transmisja odbędzie się 1 lipca.

Premiera Dying Light 2 już migocze gdzieś na horyzoncie, więc twórcy postanowili podzielić się ze społecznością kolejną garścią informacji na temat swojej najnowszej produkcji. Studio Techland zapowiedziało stream Dying 2 Know, na którym ujawnią nowe detale Dying Light 2. Transmisja odbędzie się 1 lipca o godz 21:00 na kanale Twitch Techlandu.

Podkreślmy, że o najnowszej odsłonie hitu polskiego studia wiemy już całkiem sporo. Historia DL2 rozegra się długo po wydarzeniach z jedynki - w roku 2036. Protagonistą historii będzie Aiden Caldwell, który trafi do Miasta w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry. Podczas ostatniego pokazu dostaliśmy kilkuminutowy fragment gameplayu, a także dowiedzieliśmy się co nieco od Dawida Lubryki z Techlandu. Według jego słów zadania poboczne w grze będą miały duży wpływ na wygląd świata przedstawionego. Może to właśnie na nich skupią się deweloperzy podczas najnowszego pokazu? Oczywiście twórcy nie chcą ujawniać wszystkich asów w rękawie już teraz, ale można sobie wyobrazić, że Techland będzie chciał podzielić się z nami częścią tego, co ostatnio zostało zapowiedziane, (np. omawianych ostatnio różnic pomiędzy grą solo a w kooperacji).

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zadebiutuje 7 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Wszystkie wydania zaoferują pełną polską wersję językową (napisy + dialogi).