Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 marca 2021, 15:09

autor: Qskan

Tajemnicza przesyłka The Rocka - Dwayne Johnson teasuje współpracę z Xboxem [Aktualizacja]

Były wrestler i popularny aktor Dwayne Johnson podzielił się z fanami strzępkiem informacji o swojej następnej komercyjnej współpracy. Na Instagramie „The Rocka” można zobaczyć ciekawą przesyłkę z logiem Xboxa.

Aktualizacja

Okazuje się, że zawartością tajemniczej przesyłki nie jest konsola, a minilodówka inspirowana wyglądem Xboxa Series X, sygnowana logo ZOA. Jest to akcja promocyjna nowej marki aktora - ZOA Energy, która zajmuje się napojami energetycznymi.

Lodówki zostaną rozesłane do influencerów wraz z padem do konsol Microsofu (w tym samym stylu artystycznym), okularami przeciwsłonecznymi oraz zestawem napojów od firmy The Rocka.

Tajemnicza przesyłka The Rocka - Dwayne Johnson teasuje współpracę z Xboxem [Aktualizacja] - ilustracja #1

Oryginalny tekst

W SKRÓCIE:
  • Aktor Dwayne „The Rock” Johnson zapowiedział na Instagramie swoją współpracę z marką Xbox.
  • Na opublikowanym filmie możemy zobaczyć przesyłkę z logo konsoli Microsoftu i marki ZOA Energy (należącej do celebryty).

Kup Xbox Series X w najlepszej cenie!

Trudno wyobrazić sobie bardziej charakterystycznego współczesnego aktora Hollywood niż Dwayne Johnson. Popularny „The Rock”, znany choćby z serii Szybcy i wściekli, obeznany jest również w świecie elektronicznej rozrywki. Aktor wczoraj opublikował na swoim Instagramie film z zapowiedzią współpracy pomiędzy Xboxem a ZOA Energy – nową marką energy drinków założoną przez Johnsona w styczniu tego roku.

Orzeł wylądował. Ta niespodzianka jest dla WSZYSTKICH MOICH GRACZY – napisał „The Rock”.

O tym, co znajduje się w pudle, dowiemy się w przeciągu tygodnia, ale można zakładać, że aktor otrzymał spersonalizowany egzemplarz Xbox Series X nawiązujący do jego marki. Dwayne Johnson ma długą historię związaną z Microsoftem i Xboxem. W 2001 roku towarzyszył Billowi Gatesowi podczas prezentacji pierwszego Xboksa, a w zeszłym roku wraz z firmą rozpoczął akcję charytatywną, celem której jest rozdanie konsol Xbox Series X dwudziestu szpitalom dziecięcym w Stanach Zjednoczonych.

Póki co świat gamingu żyje oczekiwaniami na pierwsze duże efekty współpracy Microsoftu i firmy ZeniMax. Jak dotąd gracze otrzymali 20 gier Bethesdy w ramach Xbox Game Pass. Na ogłoszenie większych tytułów trzeba poczekać wedle zapowiedzi do lata.