Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2017, 20:06

autor: Vergil

Drugi epizod Batman: The Telltale Series - The Enemy Within zadebiutuje pod koniec września

Studio Telltale Games podzieliło się z graczami pachnącymi świeżością konkretami na temat drugiego epizodu Batman: The Telltale Series - The Enemy Within. W odcinku zatytułowanym The Pact, który zadebiutuje pod koniec września, wystąpi Harley Quinn.

Miłośnicy Batmana, a zwłaszcza fani jego przygód w wykonaniu Telltale Games, mogą zacierać ręce. Deweloperzy podzielili się bowiem pierwszymi informacjami na temat kolejnego epizodu The Enemy Within, czyli drugiego sezonu Batman: The Telltale Series.

Harley Quinn to jedna z najciekawszych postaci z uniwersum Batmana. Zobaczymy, jak ekipa Telltale Games poradzi sobie z jej interpretacją. - Drugi epizod Batman: The Telltale Series - The Enemy Within zadebiutuje pod koniec września - wiadomość - 2017-08-23
Harley Quinn to jedna z najciekawszych postaci z uniwersum Batmana. Zobaczymy, jak ekipa Telltale Games poradzi sobie z jej interpretacją.

W odcinku zatytułowanym The Pact pojawi się nie tylko „John Doe”, ale i Harley Quinn, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Autorzy obiecują, że pracując nad tą postacią, starali się uchwycić jej kluczowe cechy, a jednocześnie „ukształtować ją w unikalny sposób”.

Co z tego wyjdzie? O tym przekonamy się 26 września, kiedy to The Pact trafi na PlayStation 4, Xboksa One i pecety.