Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2020, 22:29

Valorant Akt 2. - nowy tryb Deathmatch

Nowa produkcja Riot Games, dotychczas odpowiedzialnego jedynie za League of Legends, otrzymała właśnie aktualizację 1.05. Co dodano do gry?

Zgodnie z doniesieniami dziś w Valorant zadebiutował nowy akt. W związku z tym do gry trafiła zapowiadana postać - Killjoy, wprowadzono kolejną przepustkę, a także nowy tryb gry – Deathmatch – znajdujący się obecnie w becie.

Drugi Akt w Valorant - nowy tryb Deathmatch - ilustracja #1
Valorant miał swoją premierę 2 czerwca 2020 roku.

Jak wygląda nowy tryb? W Deathmatchu zagra 10 osób. W walce każdy na każdego, aby wygrać, należy dokonać 30 zabójstw przed upływem 6 minut. Niedostępne będą umiejętności agentów, ale za to każdy automatycznie otrzyma ciężki pancerz i zakupi dowolną broń. Jeżeli tryb Was zainteresował, to musicie być czujni, ponieważ jest to dopiero beta i dostępność Deathmatchu będzie ograniczona. Pierwsza okazja do przetestowania swoich zdolności w tym trybie nadarzy się 5 sierpnia.

To jednak nie wszystko. Agentka Raze została poddana lekkiemu zbalansowaniu – Bombowa Paka nie będzie już zadawała tylu obrażeń. Zmiany dotknęły też rangi i gry rankingowe – m.in. poprawiono matchmaking. Naprawiono wiele błędów i wprowadzono kilka drobnych ulepszeń w jakości rozgrywki, w tym wiadomości e-mail informujące o ukaraniu gracza, którego nieodpowiednie zachowanie zgłosiliśmy.