Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2020, 17:08

autor: Froozyy

Valorant - nadchodzi akt drugi [aktualizacja]

Według ostatnich doniesień akt drugi w grze Valorant rozpocznie się już jutro. Natomiast za kilka godzin zostaną zapowiedziane nowe szczegóły dotyczące produkcji, chociaż jeszcze nie wiadomo, co to dokładnie będzie.

Valorant - nadchodzi akt drugi [aktualizacja] - ilustracja #1
Nadchodzi nowy akt w Valorancie.

Aktualizacja nr 2

Wiele zagranicznych serwisów (w tym IGN i Dexerto) podaje, że 4 sierpnia w Valorancie oficjalnie rozpocznie się drugi akt, a wraz z nim do gry trafi m.in. kolejna przepustka sezonowa i zupełnie nowy tryb Deathmatch (ten zadebiutuje dzień później, tj. 5 sierpnia). W nim dziesięciu graczy powalczy o zaliczenie trzydziestu zabójstw w jak najszybszym czasie. Nowa forma zabawy początkowo ukazać ma się w formie testów beta, ale gdy wszystko będzie działać sprawnie, to zostanie w grze na stałe.

Aktualizacja nr 1

Domysły graczy okazały się prawdziwe. Dzisiejsza zapowiedź dotyczyła tylko nowej serii skórek „GLITCHPOP”, która dostępna będzie w sklepie od jutra. Jej prezentację możecie zobaczyć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Zgodnie z niedawną zapowiedzią już jutro o godzinie 23:00 czasu polskiego gracze Valoranta stracą możliwość zdobywania doświadczenia w ramach przepustki sezonowej aktu pierwszego i według doniesień w tym samym czasie rozpocznie się akt drugi. Wiemy również, że już dzisiaj o 17:00 czasu polskiego otrzymamy jakieś informacje na temat gry. Najpewniej będą to szczegóły dotyczące nadchodzącego aktu, ale gracze nie wykluczają, że może to być tylko zapowiedź nowej serii skórek.