Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2013, 08:05

autor: Góral

DriveClub na nowych screenach

Opublikowano kilka nowych obrazków z kontrowersyjnej gry wyścigowej DriveClub. Tytuł, zmierzający na konsolę PlayStation 4, ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Od kilku dni wiemy na jego temat całkiem sporo.

Opublikowano garść nowych screenów z nadchodzącej produkcji wyścigowej dedykowanej konsoli PlayStation 4 - DriveClub. Tytuł będzie jedną z pierwszych gier na nowy sprzęt firmy Sony, jednak nie znamy terminu jego premiery, ani też dnia debiutu samego urządzenia.

DriveClub - gra wyścigowa na PlayStation 4. - DriveClub na nowych screenach - wiadomość - 2013-05-17
DriveClub - gra wyścigowa na PlayStation 4.

Nowa pozycja ojców serii MotorStorm została zapowiedziana podczas konferencji, na której ujawniono konsolę PlayStation 4. Projekt kłaść będzie wielki nacisk na aspekty społecznościowe i tryb multiplayer. Ostatnio poznaliśmy znacznie więcej informacji na temat DriveClub, między innymi o tym, że w grze dostępnych będzie wiele mini zadań, możliwe będzie również ustawianie różnych parametrów dotyczących danego wyścigu takich jak warunki pogodowe czy pora dnia. Poinformowano również, że tytuł nie będzie symulatorem, a zastosowany system zniszczeń wpływać będzie tylko na wygląd pojazdów.

DriveClub na nowych screenach - ilustracja #2

Pomysł na produkcję jednym osobom się podoba, innym nie, ale z pewnością szykuje się ciekawy, inny od reszty gier wyścigowych projekt. Można sądzić, że firma Sony wiąże z nim duże nadzieje, gdyż zapowiedziano już, że będzie to jedna z największych, pod względem ilości dodatków, pozycja w portfolio koncernu. Jednak chyba nie do końca jest to pozytywna wiadomość.

DriveClub kładzie nacisk na społeczność. - DriveClub na nowych screenach - wiadomość - 2013-05-17
DriveClub kładzie nacisk na społeczność.
DriveClub na nowych screenach - ilustracja #4
DriveClub to nowa produkcja autorów serii MotorStorm. - DriveClub na nowych screenach - wiadomość - 2013-05-17
DriveClub to nowa produkcja autorów serii MotorStorm.