Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2016, 08:03

autor: Góral

Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października

Firma Bandai Namco Entertainment ujawniła, że Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się w Europie 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Poznaliśmy datę premiery zapowiedzianej w maju gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Na najnowszym zwiastunie produkcji, który obejrzycie poniżej, firma Bandai Namco Entertainment ujawniła, że produkcja trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste 28 października bieżącego roku. Termin ten dotyczy Europy – w USA debiut tradycyjnie odbędzie się kilka dni wcześniej. A co pokazano na materiale wideo? Kilku nowych przeciwników, świat produkcji, który będzie można zwiedzać oraz oczywiście fragmenty emocjonującej walki. Nie zabrakło również małej niespodzianki pod koniec zwiastuna, więc, jeżeli należycie do grona miłośników cyklu, to macie dziś na co popatrzeć. Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że przy Dragon Ball: Xenoverse 2 pomaga Steve Aoki – znany amerykański DJ i producent muzyczny. Wykona on remiksy kilku utworów, a dodatkowo pojawi się w produkcji jako postać NPC.

Dragon Ball: Xenoverse 2 w skrócie:
  • bijatyka oparta na mandze Dragon Ball;
  • ukaże się 28 października bieżącego roku;
  • produkcja dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Przypominam, że Dragon Ball: Xenoverse 2 będzie pierwszą odsłoną serii bijatyk przeznaczoną wyłącznie na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty. Poprzednia część ukazała się bowiem także na PlayStation 3 i Xboksie 360. Zmiana ta ma zaowocować przede wszystkim lepszą oprawą graficzną oraz nowinkami w gameplayu. W produkcji pojawi się także miasto-hub, które będziemy zwiedzać, rozmawiać z napotkanymi postaciami itd. Sama rozgrywka nie przejdzie jednak zbyt wielkich zmian i w dalszym ciągu będzie to efektowna bijatyka dla miłośników słynnej mangi / anime.

Dragon Ball to popularna manga i serial anime za które odpowiedzialny jest Akira Toriyama. Autor opowiada historię chłopca (a w późniejszym czasie już mężczyzny) Goku, który bierze udział w rozmaitych przygodach związanych ze smoczymi kulami, gdyż po zebraniu wszystkich siedmiu pojawia się potężny smok, spełniający życzenia. Jest to jednak tylko początek, gdyż co rusz główny bohater i jego przyjaciele muszą stawać do walki z potężnymi przeciwnikami w obronie świata.

Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października - ilustracja #1