Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2021, 13:00

autor: AlexB

Dragon Ball: The Breakers - wymagania sprzętowe

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe gry Dragon Ball: The Breakers. Produkcja zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Wczoraj firma Bandai Namco zaprezentowała fragmenty rozgrywki z gry Dragon Ball: The Breakers (jego wersję z polskim lektorem obejrzycie poniżej). Przy okazji ogłosiła, że w dniach 3-4 grudnia odbędą się zamknięte beta-testy owej produkcji. Możecie się do nich zapisać na tej stronie. Jeśli zamierzacie to zrobić, warto abyście zapoznali się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pecetowej wersji tego tytułu, które pojawiły się na karcie produktu na platformie Steam. Oto one:

Dragon Ball: The Breakers - minimalne wymagania sprzętowe na PC

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-6400 lub AMD Ryzen 3 3100
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta grafiki: GeForce GTX 770 lub Radeon R9 380X
 5. DirectX: Wersja 9.0
 6. Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 7. Miejsce na dysku: 10 GB dostępnego miejsca

Dragon Ball: The Breakers – zalecane wymagania sprzętowe na PC

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-7600 lub AMD Ryzen 5 3600
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 1050 Ti lub Radeon RX 570
 5. DirectX: Wersja 11
 6. Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 7. Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Dragon Ball: The Breakers w założeniach ma być asymetryczną grą wieloosobową, przypominającą chociażby Dead by Daylight czy Evolve. W trakcie zabawy jeden z graczy wcieli się w któregoś ze złoczyńców znanych z anime bądź kart mangi (na przykład Cella) i jego zadaniem będzie stopniowa ewolucja postaci (co zwiększy rzecz jasna jej siłę) oraz powstrzymanie pozostałych osób przed uruchomieniem maszyny, która umożliwi im ucieczkę przed nieznającym litości przeciwnikiem. Co ciekawe, zwykli cywile otrzymają między innymi opcję przemiany w któregoś z bohaterów – chociażby Sona Goku czy Piccolo – i chwilowe bezpośrednie stawienie czoła wrogowi.

Dragon Ball: The Breakers zadebiutuje w przyszłym roku. Tytuł pojawi się nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 1. Oficjalna strona firmy Bandai Namco Entertainment