Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2014, 09:44

autor: Góral

Dragon Age: Inkwizycja - nowe screeny z wersji PC

Dawg, jeden z użytkowników forum NeoGAF, opublikował kilka nowych grafik prezentujących grę Dragon Age: Inkwizycja. Podczas wykonywania screenów produkcja uruchomiona była w wysokich ustawieniach graficznych.

Dragon Age: Inkwizycja - zobacz nowe screeny - ilustracja #1

Jeden z użytkowników forum NeoGAF opublikował screeny z nadchodzącej gry cRPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition). Grafiki są o tyle ciekawe, że zostały zrobione przez zwykłego gracza i pozwalają zobaczyć jak produkcja prezentuje się w rzeczywistości, gdyż wiadomo, że deweloperzy często ulepszają materiały promocyjne. Dawg zdradził także, że tytuł uruchomiony był na wysokich ustawieniach, na komputerze wyposażonym w procesor Intel i5-4670K, kartę grafiki Nvidia GTX 770 2 GB, 8 GB pamięci RAM i dysk twardy 256 GB SSD. Część screenów znajdziecie poniżej a po więcej i w oryginalnej jakości odsyłam do źródła. Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja odbędzie się w Polsce 20 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC.

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 20 listopada. - Dragon Age: Inkwizycja - zobacz nowe screeny - wiadomość - 2014-11-09
Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 20 listopada.
Dragon Age: Inkwizycja w skrócie:
  • Gatunek: cRPG
  • Deweloper: BioWare
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, X360, PS3
  • Polska data premiery: 20 listopada 2014 roku

Przypominam również, że prace nad najnowszą produkcją studia BioWare zostały zakończone kilka dni temu, więc to, co widzimy na dzisiejszych screenach pochodzi z ostatecznej wersji. Warto jednocześnie wspomnieć o wymaganiach sprzętowych produkcji, które nie są powalające, dzięki czemu w Dragon Age: Inkwizycja zagrają także posiadacze starszych komputerów. Jednak do wykorzystania pełnego potencjału gry potrzeba będzie maszyny z sześciordzeniowym procesorem AMD 3.2 Ghz lub czterordzeniowym Intelem 3.0 Ghz. Do tego dochodzi jeszcze 8 GB RAM-u oraz karta grafiki pokroju Radeona HD 7870 lub R9 270 / NVIDIA GeForce GTX 660 z pamięcią 2 GB.

Dragon Age: Inkwizycja uruchomione na wysokich ustawieniach graficznych. - Dragon Age: Inkwizycja - zobacz nowe screeny - wiadomość - 2014-11-09
Dragon Age: Inkwizycja uruchomione na wysokich ustawieniach graficznych.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona słynnej serii gier cRPG tworzonych przez studio BioWare. Akcja ponownie rozgrywa się w świecie Thedas, w którym doszło do rozdarcia granicy pomiędzy światem śmiertelników a Pustką – równoległym wymiarem opanowanym przez demony. Inwazję musi powstrzymać tytułowa Inkwizycja, na czele której stajemy.