Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2019, 09:05

autor: Adrian Werner

Dota Underlords - ruszyły testy prototypu Battle Pass

Studio Valve udostępniło tzw. Proto Pass do Dota Underlords, czyli prototypową przepustkę bitewną, którą otrzymali wszyscy biorący udział w otwartych testach gry.

Otwarta beta ruszyła w zeszłym miesiącu. Teraz rozpoczęto testy przepustki bitewnej. - Dota Underlords - ruszyły testy prototypu Battle Pass - wiadomość - 2019-07-14
Otwarta beta ruszyła w zeszłym miesiącu. Teraz rozpoczęto testy przepustki bitewnej.
DOTA UNDERLORDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Valve Software
  2. Wydawca: Valve Software
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: PC, iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

W zeszłym miesiącu ruszyła otwarta beta Dota Underlords, czyli taktycznej gry studia Valve Software, która bazuje na rozwiązaniach z popularnego moda Dota Auto Chess do Dota 2. Teraz autorzy udostępnili za darmo tzw. Proto Pass, będący testową wersją przepustki bitewnej.

Protoprzepustkę otrzymali wszyscy bawiący się we wczesną wersję Dota Underlords. Pozwala ona odblokować unikalne chorągwie, emotikony oraz nowy typ planszy. Zdobycie tych nagród wymaga rozgrywania meczy, zarówno z innymi graczami, jak i przeciwko botom, oraz wykonywania codziennych i tygodniowych zadań. Celem testów jest uzyskanie opinii graczy, po to, aby autorzy mogli dostosować do preferencji społeczności swoje plany odnośnie Przepustki Bitewnej sezonu 1.

Przypomnijmy, że wersja testowa Dota Underlords dostępna jest na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na razie gra dostępna jest całkowicie za darmo, ale w przyszłości otrzyma mikropłatności.

Warto wspomnieć, że gra nie jest jedyną komercyjną adaptacją moda Dota Auto Chess. Popularność modyfikacji sprawiła, że deweloperzy rzucili się do tworzenia produkcji tego typu. Poza Dota Underlords praktycznie liczą się jednak tylko dwie inne pozycje. Autorzy modyfikacji, czyli ludzie ze studia Drogo, pracują nad Auto Chess. Drugim rywalem Valve w walce o tron jest Teamfight Tactics, czyli wzorowany na Dota Auto Chess nowy tryb rozgrywki do League of Legends.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dota Underlords w Steam
  3. Dota Underlords w Google Play
  4. Dota Underlords w App Store