Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2019, 09:00

autor: Serek

Ponad godzina materiałów wideo z The Surge 2

W sieci pojawiło się kilka nowych zapisów rozgrywki z The Surge 2. Produkcja należy do typu soulslike i jest utrzymana w klimacie science fiction. Na filmach znajdziecie edytor postaci, walkę z bossem, dialogi i wiele, wiele innych.

Dark Souls z robotami. - Ponad godzina materiałów wideo z The Surge 2 - wiadomość - 2019-07-14
Dark Souls z robotami.

Na kanale Gamersyde Official w serwisie YouTube pojawiło się kilka nowych zapisów rozgrywki z The Surge 2. Łącznie trwają one ponad godzinę, dlatego jeżeli czekacie na premierę tytułu, koniecznie zapoznajcie się z nimi. Musicie jednak uważać na spoilery, bowiem kilka z filmów zawiera istotne elementy fabularne oraz zdradza mechaniki gry. Wszystkie materiały pochodzą z wersji na komputery osobiste. Kilka z nich znajdziecie poniżej. Pozostałe czekają na Was pod tym adresem.

Jeżeli graliście w pierwszą część, to pewnie zauważycie postęp, jaki poczynili twórcy podczas tworzenia kontynuacji. Zarówno aspekty wizualne, jak i zdecydowanie bardziej rozbudowana rozgrywka, skłaniają do poświęcenia grze czasu. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale jeśli twórcy rzeczywiście utrzymają poziom widoczny na filmach, to możemy doczekać się naprawdę dobrej produkcji. The Surge 2 ukaże się 24 września bieżącego roku. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Surge 2