Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2020, 12:09

Doom Eternal wygrał z Half-Life: Alyx, są informacje o sprzedaży

Doom Eternal sprzedaje się doskonale na Steamie. Gra trafiła już do 700 tys. użytkowników platformy Valve, co jest rezultatem lepszym od wyników na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Doom Eternal wygrał z Half-Life: Alyx, są informacje o sprzedaży - ilustracja #1
Wygląda na to, że Doom Eternal będzie prawdziwym hitem.

Wygląda na to, że Doom Eternal – najnowsza strzelanka od utytułowanego studia id Software – sprzedaje się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Według danych serwisu PlayTracker tylko na Steamie produkcja trafiła w ręce 700 tysięcy klientów (jeszcze wyższy wynik pokazuje serwis SteamSpy, według którego FPS-a kupiło przeszło milion graczy). Co ciekawe, PlayTracker dowodzi też, że na pecetach gra radzi sobie najlepiej ze wszystkich platform, na których można w nią zagrać (zarówno na PlayStation 4, jak i Xboksie One sprzedało się po około 250-400 tysięcy egzemplarzy). W sklepie Valve tytuł pobił też inny hitHalf-Life: Alyx.

PlayTracker

PlayTracker to portal zbierający w jednym miejscu informacje i statystyki dotyczące m.in. czasu gry, osiągnięć i tym podobnych rzeczy, na wszystkich posiadanych przez nas kontach i platformach do grania. Serwis współpracuje ze Steamem, GOG-iem, a także usługami PlayStation Network oraz Xbox Live.

  1. Doom Eternal – strona oficjalna
  2. Doom Eternal – poradnik
  3. Recenzja gry Doom Eternal – demon tkwi w szczegółach