Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2022, 21:30

Dom z papieru przekształci się w skradankę TPP; mamy trailer

Na Netflix Geeked Week zapowiedziano mobilną grę wideo na podstawie serialu Dom z papieru. Wcielimy się w niej w złodziei i napadniemy na kasyno w Monako.

Netflix zapowiadał, że wejdzie nieco głębiej w branżę gier i dziś podczas Netflix Geeked Week dowiedzieliśmy się, co to oznacza. Firma produkuje kilka gier mobilnych na podstawie swoich popularnych seriali. Najciekawszą z nich wydaje się produkcja bazująca na Domie z papieru.

W jej ramach przyjdzie nam wziąć przykład z ekipy Profesora i wcielić się w złodziei. Naszym celem będzie obrabowanie kasyna w Monako. Tytuł ma się ukazać „wkrótce” – prawdopodobnie stanie się to dopiero w 2023 roku. Wygląda jednak na to, że będzie oferował sporo skradankowej akcji. Zresztą przekonajcie się sami, oglądając poniższy teaser.

Gambit królowej, Cień i kość, Too hot to handle

Inne produkcje Netflixa, które doczekają się gier wideo, to Gambit królowej, Cień i kość oraz reality show Too hot to handle. Szczególnie ciekawie zapowiada się ta pierwsza. Jak pewnie się domyślacie, przyjdzie nam w niej rozgrywać kolejne partie szachów, stopniowo doskonaląc swoje umiejętności. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy trailer. Premierę – tak jak w przypadku gry Dom z papieru – zaplanowano na 2023 rok.

Wszystkie wymienione wyżej produkcje będą dostępne w ramach abonamentu Netflixa. Obecnie znajdziecie w nim tytuły takie jak: Stranger Things 1984, Stranger Things 3: The Game, Moonlighter, Shooting Hoops, Card Blast oraz Teeter (Up). Warto dodać, że zarówno gra na podstawie Gambitu królowej, jak i inne pozycje oferowane w subskrypcji Netflixa mają nie zawierać ani reklam, ani mikropłatności.

E3 2021