Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 października 2019, 16:21

autor: Froozyy

Dom z papieru - premiera 4. sezonu na początku przyszłego roku

Jeden z aktorów serialu Dom z papieru w udzielonym wywiadzie ujawnił, że zdjęcia do czwartego sezonu zostały już zakończone. Tym samym nowe odcinki mają ukazać się jeszcze na początku 2020 roku.

Nowy sezon ma pojawić się już w styczniu. - Dom z papieru - premiera 4. sezonu na początku przyszłego roku - wiadomość - 2019-10-10
Nowy sezon ma pojawić się już w styczniu.

Okazuje się, że fani hiszpańskiego serialu Dom z papieru nie będą musieli długo czekać, aby poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Jeden z aktorów potwierdził, że 4. sezon został już nakręcony, a jego premiera ma odbyć się na początku 2020 roku.

Rodrigo De la Serna, który w trzecim sezonie wcielił się w „Palermo”, w wywiadzie dla portalu Cadena 3 zdradził, że prace nad kolejnymi odcinkami zostały zakończone, a serial zadebiutuje na platformie Netlfix w styczniu przyszłego roku. Wiele zagranicznych portali podaje również dokładną datę premiery – 18 stycznia. Pamiętajmy jednak, że te informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, chociaż jeśli faktycznie są prawdziwe, to o 4. sezonie Domu z papieru najpewniej usłyszymy już niebawem.

Kto z Was czeka na kolejny sezon Domu z papieru? - Dom z papieru - premiera 4. sezonu na początku przyszłego roku - wiadomość - 2019-10-10
Kto z Was czeka na kolejny sezon Domu z papieru?

Niewątpliwie Netflix będzie chciał przyciągnąć jak największą liczbę widzów na przełomie 2019 i 2020 roku, aby utrudnić debiut innym platformom streamingowym, które wystartują w wielu krajach na świecie właśnie pod koniec tego roku (np. Apple TV+ oraz Disney+). Premiery dużych produkcji, takich jak Wiedźmin (według niepotwierdzonych informacji pojawi się w grudniu tego roku) czy Dom z papieru, na pewno zwrócą uwagę wielu fanów.