Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 26 stycznia 2016, 22:19

Dołącz do polskiej obsady Uncharted 4: Kres Złodzieja - konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać i opublikować w serwisie YouTube poniższe zdanie w czterech wariantach, uwzględniają kolejno różne emocje: radość, strach, ekscytację i gniew: Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment szuka talentów aktorskich. W dniach 26 stycznia – 2 lutego odbędzie się konkurs, którego nagrodą główną jest dołączenie do obsady polskiej wersji językowej gry Uncharted 4: Kres Złodzieja na PlayStation 4.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy spełnić marzenie jednego z fanów Uncharted i umożliwić mu podłożenie głosu w polskiej wersji językowej czwartej odsłony wielkiego hitu od Naughty Dog. To wyjątkowy konkurs i myślę, że każdy chciałby usłyszeć swój głos w takiej produkcji, w której można także usłyszeć samego mistrza – Jarosława Boberka. – mówi Stefan Nabiałczyk, Senior Product Manager SCE Polska.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać i opublikować w serwisie YouTube poniższe zdanie w czterech wariantach, uwzględniają kolejno różne emocje: radość, strach, ekscytację i gniew:

Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Następnie przesłać odnośnik do filmu w komentarzu pod materiałem konkursowym opublikowanym na kanale PlayStation Polska EXTRA: http://bit.ly/PlayStationPLEXTRA. Na wideo z nagraniem czekamy do dnia 2 lutego. Szczegóły i regulamin dostępne są pod adresem: http://bit.ly/RegulaminRolaWUncharted4

Nagrody:

  • Podłożenie głosu do wybranej postaci w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja*
  • Gra Uncharted 4: Kres Złodzieja (po premierze gry)

*Sesja dubbingowa