Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 17:58

autor: aadamus

Dodatek PoE: Conquerors of the Atlas trafi dziś na PC

Pecetowa wersja Path of Exile otrzyma dziś potężną aktualizację 3.9.0. Wraz z nią do gry trafi dodatek PoE: Conquerors of the Atlas, który rozbudowuje zakończenie kampanii fabularnej, dodaje nowe elementy wyposażenia oraz wprowadza ligę wyzwań Metamorpha. W przypadku wydań na konsole PlayStation 4 i Xbox One łatka pojawi się 16 grudnia.

Path of Exile wzbogaci się o nową zawatość. - Dodatek PoE: Conquerors of the Atlas trafi dziś na PC - wiadomość - 2019-12-13
Path of Exile wzbogaci się o nową zawatość.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pecetowa wersja Path of Exile otrzyma dziś o godzinie 21:00 potężną aktualizację 3.9.0, w skład której wchodzi dodatek PoE: Conquerors of the Atlas. W związku z tym produkcja otrzymała między innymi rozbudowany endgame, ligę wyzwań Metamorpha oraz nowe przedmioty. W przypadku wydania na konsole PlayStation 4 i Xbox One łatka zadebiutuje 16 grudnia.

Do największych zmian, jakie wprowadza PoE: Conquerors of the Atlas, zaliczyć można bardziej rozbudowaną kampanię. Dodatek pozwala kontynuować wojnę o Atlas. W tym czasie gracze staną do walki z pięcioma nowymi bossami.

PoE: Conquerors of the Atlas wprowadza także ligę wyzwań Metamorpha. Skupia się ona wokół postaci Tane'a Octaviusa, prowadzącego niebezpieczne eksperymenty badacza. Będzie on oczekiwał od graczy dostarczania mu części ciał zabitych kreatur. W momencie, gdy zbierze ich odpowiednio dużo, można poprosić go, by stworzył on unikalnego bossa. Każdy tego typu przeciwnik posiada własny zestaw zdolności i ataków. Nagroda za pokonanie kreatury jest uzależniona od tego, jak silna była hybryda.

Oprócz tego wprowadzono wiele pomniejszych zmian, jak chociażby kolejna klasa klejnotów i nowe elementy ekwipunku. Dokonano także modyfikacji w mechanice strzelania z łuku.

Warto mieć na uwadze, że wraz z premierą dodatku ruszy także wydarzenie, w którym można rywalizować w zabijaniu najtrudniejszego bossa w PoE: Conquerors of the Atlas. Za najszybsze pokonanie potężnego przeciwnika o nazwie The Awakener przewidziane jest 8000 dolarów nagrody.