Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2022, 18:58

CDP zaprasza na quiz: sprawdź, do której szkoły wiedźminów pasujesz

CD Projekt RED opublikował quiz, który powie Wam, do jakiej szkoły wiedźminów pasujecie. Wziąć w nim udział może każdy zainteresowany.

Źródło fot. CDPR
i

Jak wiadomo, wiadomości o Wiedźminie nigdy za dużo. W tym wypadku jednak nie będzie mowy o kolejnych doniesieniach związanych z grami, gadżetami czy też nowymi adaptacjami filmowymi/serialowymi. Teraz jest to coś zdecydowanie mniej oczywistego. CD Projekt RED postanowił oddać w nasze ręce quiz, który pozwoli Wam określić, do jakiej szkoły wiedźminów byście pasowali.

CDP zaprasza na quiz: sprawdź, do której szkoły wiedźminów pasujesz - ilustracja #1
Źródło: Twitter / The Witcher.

Jeśli macie ochotę rozwiązać ten quiz, musicie wejść w ten link i kliknąć przycisk „Rozpocznij”. Wówczas będziecie mogli odpowiedzieć na dziesięć pytań, w których zadeklarujecie, jak byście postąpili w przedstawionych sytuacjach. Na koniec otrzymacie przydział do jednej z sześciu wiedźmińskich szkół znanych z dzieł Andrzeja Sapkowskiego oraz ich growych adaptacji, tj. wilka, kota, gryfa, żmii, niedźwiedzia lub mantikory. Będziecie mogli również przeczytać, dlaczego pasujecie właśnie do tego konkretnego cechu.

Po rozwiązaniu quizu na stronie pojawi się również przycisk do „odebrania swojego ekwipunku”. Gdy w niego klikniecie, pobierze się Wam niewielka paczka grafik powiązana z wybraną dla Was szkołą wiedźminów. Zawiera ona głównie ramki, którymi możecie przyozdobić swoje zdjęcia. Nie zabrakło również tapety na telefon.

  1. Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 – genialny RPG, który potrzebuje dopracowania

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej