Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2022, 19:20

Do ETS2 zmierza stara-nowa ciężarówka; zobacz postępy prac

SCS Software zaprezentowało postępy prac nad ciężarówką MAN TGX, której odświeżona wersja zmierza do ETS2.

Studio SCS Software nie ustaje w rozwijaniu Euro Truck Simulatora 2. Tym razem deweloperzy zaprezentowali nam postępy prac nad odświeżonym modelem ciężarówki MAN TGX. Całość ukazano na szeregu screenów (poniżej).

Grafiki nie demonstrują wyglądu pojazdu w samej grze. Otrzymaliśmy jedynie jego rendery. Widzimy na nich, jak wygląda nie tylko zewnętrzna część maszyny, ale również jej wnętrze. Niemniej trudno na ten moment określić, jak prezentować się będzie skończony projekt.

Do ETS2 zmierza stara-nowa ciężarówka; zobacz postępy prac - ilustracja #1

https://blog.scssoft.com/2022/08/new-man-tgx-in-making.html

Do ETS2 zmierza stara-nowa ciężarówka; zobacz postępy prac - ilustracja #2

https://blog.scssoft.com/2022/08/new-man-tgx-in-making.html

Do ETS2 zmierza stara-nowa ciężarówka; zobacz postępy prac - ilustracja #3

https://blog.scssoft.com/2022/08/new-man-tgx-in-making.html

Sam model MAN TGX znajduje się w Euro Truck Simulatorze 2 od dnia premiery. Teraz jednak do tytułu zawita jego odświeżona wersja i najprawdopodobniej zastąpi oryginał. Na ten moment nie wiadomo, kiedy to się stanie.

Niecały miesiąc temu do ETS2 ukazała się duża aktualizacja oznaczona numerem 1.45. Wprowadziła ona między innymi upiększony Hanower, możliwość posiadania cystern, czujniki deszczu oraz poprawki dla modów działających w trybie konwoju. Dokładniejszą listę zmian znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2
  2. Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 - tirem po drogach Europy
  3. Najlepsze mody do ETS2 - czyli lepszy Euro Truck Simulator 2

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej