Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 19 listopada 2014, 15:32

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes nagrodzone przez dzieci

Disney Infinity 2.0 to nowa edycja gry wideo z figurkami akcji, która już zyskała sobie rzesze fanów. Tym razem do gry wkraczają superbohaterowie Marvela oraz klasyczne postaci z animacji Disneya.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gra Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes została nagrodzona w konkursie Zabawka Roku i Nagroda Rodziców 2014 i otrzymała specjalną Nagrodę Dzieci. To już trzecia edycja plebiscytu, podczas którego jury złożone z dziennikarzy, psychologów, lekarzy oraz gwiazd wybiera najlepsze produkty branży dziecięcej. Najważniejszy głos należy jednak do samych dzieci, które w tym roku zachwyciła kolejna odsłona Disney Infinity.

Disney Infinity 2.0 to nowa edycja gry wideo z figurkami akcji, która już zyskała sobie rzesze fanów. Tym razem do gry wkraczają superbohaterowie Marvela oraz klasyczne postaci z animacji Disneya.

Dzięki specjalnemu czytnikowi wirtualne odpowiedniki bohaterów pojawiają się w świecie gry. Bogaty wybór figurek i Światów oraz tryb Placu Zabaw sprawia, że Disney Infinity 2.0 jest grą dającą nieograniczone możliwości zabawy i rozwijania kreatywności dziecka. Gra Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes oraz Disney Ininity 2.0: Plac Zabaw Combo Pack dostępna jest w polskiej wersji językowej na konsole PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Do konkursu zgłoszono ponad 160 produktów: zabawek, ubrań, akcesoriów czy mebli dla dzieci. W listopadzie na sklepowych półkach wszystkie te produkty będą wyróżniały się charakterystyczną naklejką Zabawka Roku lub Nagroda Rodziców. Dzięki tym naklejkom wiadomo, że produkt został dokładnie sprawdzony pod kątem wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa oraz ceny. Jednym słowem - sprawdzony przepis na mądre, gwiazdkowe prezenty.

Gra Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes jest dostępna u wybranych partnerów oraz w Strefie Marek allegro: http://disney.strefamarek.allegro.pl/