Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2020, 13:47

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Diplo, Young Thug i Noah Cyrus zagrają koncert w Fortnite

Za kilka dni w Fortnite odbędzie się kolejny koncert. W ramach wydarzenia DJ Diplo zaprezentuje premierowo swój nowy album, na którym gościnnie występują raper Young Thug i piosenkarka Noah Cyrus.

W Fortnite odbędzie się kolejny koncert w ramach tzw. „Królewskiej Imprezy”. 26 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego na główną scenę wkroczy Thomas Wesley, czyli DJ znany lepiej pod pseudonimem Diplo. Wraz z nim wystąpią: raper Young Thug oraz piosenkarka Noah Cyrus. Powtórka koncertu odbędzie się 29 czerwca o 18:00 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że do wydarzenia będzie można dołączyć również w trakcie jego trwania.

Diplo, Young Thug i Noah Cyrus zagrają koncert w Fortnite - ilustracja #1
Za kilka dni odbędzie się kolejny koncert w Fortnite.

Na koncercie będziemy mieli okazję premierowo w całości usłyszeć nowy album DJ’a - Diplo Presents: Thomas Wesley – w którym gościnnie wystąpią wspomniani wcześniej artyści (Young Thug i Noah Cyrus). Najnowsza płyta Diplo, „łącząc przyszłość i country”, ma prezentować świeżą jakość w muzyce. Najnowszy promujący ją teledysk można już obejrzeć w serwisie YouTube i dowiedzieć się, w jakich klimatach utrzymany będzie koncert.

Warto mieć na uwadze, że nadchodzący koncert nie jest aż tak dużym wydarzeniem jak np. występ Travisa Scotta (podczas którego ustanowiono nowy rekord zalogowanych graczy). To bardziej okazja do spędzenia czasu ze znajomymi przy dobrej muzyce i skorzystania z masy atrakcji dostępnych w trybie Królewskiej Imprezy.

W ramach premiery albumu do Fortnite wróci także kilka imprezowych skórek. Od 25 czerwca w sklepie ponownie zakupimy m.in. strój Piekielnego Szeryfa czy też Desperado.

Diplo, Young Thug i Noah Cyrus zagrają koncert w Fortnite - ilustracja #2
Imprezowe skórki znowu dostępne w Fortnite.

Fortnite cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ostatni event zwiastujący nowy sezon zapewnił grze rekordową oglądalność na platformach streamingowych. Natomiast na początku maja firma Epic Games chwaliła się, że w produkcji zarejestrowało się już 100 mln graczy.