Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2023, 21:25

Niezła gra akcji FPP z 2019 roku znów do zgarnięcia za darmo

W sklepie IndieGala ponownie udostępniono za darmo Die Young, czyli grę akcji FPP, która kładzie duży nacisk na elementy survivalowe i eksplorację.

Źródło fot. IndieGala.
i

IndieGala regularnie oferuje kolejne darmowe gry. Dziś zdecydowano się ponownie udostępnić wydaną w 2019 roku survivalową grę akcji Die Young. Jeśli jesteście zainteresowani, to tytuł możecie odebrać, klikając w poniższy link. Oferta jest zapewne ograniczona czasowo, jednak nie wiadomo, do kiedy potrwa.

Die Young na Steamie

Klasycznie produkcja została udostępniona w wydaniu bez DRM – odbieracie więc gotowe pliki gry, a nie kod do aktywacji na innej platformie. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, gdy IndieGala udostępnia ten tytuł za darmo.

Die Young to gra akcji FPP, która kładzie duży nacisk na eksplorację i elementy survivalowe. Osadzona została na śródziemnomorskiej wyspie zamieszkanej przez tajemniczą społeczność. W czasie zabawy wcielamy się w kobietę, która została uprowadzona i osadzona w tym miejscu. Protagonistka próbuje dowiedzieć się, kto stoi za jej uprowadzeniem, i odzyskać wolność.

Produkcja spotkała się z dość ciepłym odbiorem ze strony graczy – na platformie Steam ma 79% pozytywnych recenzji.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej