Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2022, 11:08

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Do Diablo Immortal zmierza tajemnicza wielka aktualizacja [Update 1.5.5 już dostępny]

Rutyna aktualizacji Diablo Immortal zostanie niedługo zaburzona. To ze względu na pierwszy duży update, jaki ma zamiar wprowadzić Blizzard pod koniec września. Jeszcze w sierpniu dostaniemy natomiast patch 1.5.5.

Aktualizacja

Aktualizacja 1.5.5 jest już dostępna. Jak na razie z nowości można wypróbować karnet bojowy czwartego sezonu. Jutro zaś chętni zmierzą się z bossami Giszturem i Beledwe. Reszta atrakcji dostępna będzie nieco później. Jak na razie wciąż nic nie wiadomo o zapowiadanej przez twórców dużej, tajemniczej aktualizacji. Diablo Immortal na PC możecie pobrać tutaj.

Oryginalna wiadomość

Do Diablo Immortal zawita niedługo aktualizacja większa niż dotychczasowe, zawierająca masę nowości. Zaburzy ona dotychczasowy rytm wypuszczania update’ów – nie zostaną przez nią wprowadzone żadne nowe treści przez następne dwa tygodnie (jak to było do tej pory).

Zanim jednak ukaże się ta tajemnicza aktualizacja, zaplanowana na wrzesień, otrzymamy rutynowy update, oznaczony cyframi 1.5.5, a wraz z nim nowe eventy. Staną się dostępne, gdy tylko dobiegną końca prace konserwacyjne gry, wyznaczone na jutro na godziny 10:00-12:00 (dla serwerów z Europy i Ameryk). Poniżej przedstawiamy, co wprowadza ta aktualizacja.

Wewnętrzna Światłość czwartego sezonu

Chyba największą atrakcją aktualizacji będzie nowy karnet bojowy na 4. sezon Diablo Immortal, który rozpocznie się 1 września. Battle Pass zaoferuje 40 rang z wyzwaniami i nagrodami. Dostępne będą jego dwie płatne wersje, ułatwiające zbieranie fantów: wzmocniony karnet bojowy oraz wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera. Battle Pass Wewnętrzna Światłość będzie dostępny do 29 września.

Nowy boss w Relikwiarzu

A właściwie to bossowie. Z Giszturem i Beledwe będziemy mogli się zmierzyć od 2 września, jeśli odwiedzimy Drzewo Einfrinn w Zachodniej Marchii. Za ich pokonanie otrzymamy Bliźniacze Rogi (zapewniające 10% skrócenia czasu odnowienia umiejętności w Szczelinach Wyzwań). Nie będzie można tego jednak zrobić, jeśli współczynnik bojowy postaci wynosi mniej niż 4665.

Do Diablo Immortal zmierza tajemnicza wielka aktualizacja [Update 1.5.5 już dostępny] - ilustracja #1
Źródło: news.blizzard.com.

Wygłodniały Księżyc

Za udział w tym evencie otrzymywać będziemy księżycowe okruchy, możliwe do wymienienia na błogosławieństwa. Siedem błogosławieństw równać się będzie losowej nagrodzie. Wydarzenie będzie trwało od 9 do 12 września.

Wyzwania ograniczone czasowo

Wypalone Morze będzie dostępne od 14 do 28 września. Za udział otrzymamy m.in. Ramkę Wypalonego Morza. Kolejnym wydarzeniem ograniczonym czasowo mają być Mgły Cyrangaru. W ich trakcie (21-30 września) dla wszystkich graczy poniżej poziomu mistrzowskiego serwera aktywne będzie wzmocnienie zapewniające dodatkowe doświadczenie.

Poza powyższymi nowościami twórcy szykują też poprawki błędów i aktualizację funkcji związanej z blokadą Legendarnych Klejnotów. Być może oznacza to także, iż zaimplementowane zostaną zmiany w wyglądzie Emblematów, które również wprowadzają w błąd niektórych graczy. A może właśnie te innowacje wprowadzi wielki tajemniczy update planowany na wrzesień?

  1. Diablo Immortal - poradnik do gry
  2. Diablo Immortal - recenzja. Zagrać warto, ale przywiązywać się - nie
  3. Diablo Immortal - oficjalna strona