Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2014, 09:44

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition – transfer postaci na konsole nowej generacji

Posiadacze gry Diablo III na PlayStation 3 lub Xboksa 360 mogą przenieść swoje postaci na konsole nowej generacji. Oznacza to, że po zakupie Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition w wersji na PlayStation 4 lub Xboksa One nie będą musieli oni zaczynać zabawy od nowa.

Konsolowcy będą mogli przerzucić się na next-geny bez konieczności zaczynania zabawy od nowa - Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition – transfer postaci na konsole nowej generacji - wiadomość - 2014-08-07
Konsolowcy będą mogli przerzucić się na next-geny bez konieczności zaczynania zabawy od nowa

W związku ze zbliżającą się premierą Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition studio Blizzard Entertainment umożliwiło dokonanie transferu postaci pomiędzy starymi a nowymi konsolami z rodzin PlayStation i Xbox. Posiadacze Diablo III na PlayStation 3 lub Xboksie 360 mogą przenieść zapisany stan gry na dowolne urządzenie nowej generacji. Przejście jest nie tylko „między-generacyjne” lecz także „między-platformowe”, co oznacza, że osoby grające wcześniej na Xboksie 360 mogą bawić się dalej na PlayStation 4, a fani PlayStation 3 przerzucić się na Xboksa One. Niemożliwe jest natomiast przenoszenie save’ów z lub na PC oraz pomiędzy konsolami tej samej generacji. Rzecz jasna, ekskluzywna zawartość wydana na urządzenia firmy Sony nie może trafić na Xboksa.

Transfer postaci z Diablo III na next-geny
  1. Z PlayStation 3 na PlayStation 4
  2. Z PlayStation 3 na Xboksa One
  3. Z Xboksa 360 na Xboksa One
  4. Z Xboksa 360 na PlayStation 4

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition trafi do sprzedaży 19 sierpnia 2014 roku. Będzie to pierwsza okazja, by zagrać w trzecią odsłonę słynnej serii hack-and-slash na PS4 i XONE. W wypadku konsol poprzedniej i nowej generacji omawiany dodatek, rozszerzający kampanię z „trójki” o kolejny akt, nie będzie sprzedawany osobno.

  1. Recenzja dodatku Reaper of Souls – mrocznego rozszerzenia do Diablo III
  2. Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry