Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2014, 09:15

autor: luckie

BioWare prezentuje trzeci tajemniczy zwiastun. Nowa marka zostanie ujawniona 13 sierpnia

Studio BioWare kontynuuje nakręcanie atmosfery w związku ze swoją nową marką gier. W sieci pojawił się trzeci tajemniczy zwiastun z serii You've Been Chosen. W przyszłym tygodniu odbędzie się specjalny event, na którym produkcja najprawdopodobniej zostanie ujawniona.

Studio BioWare zaprezentowało trzeci tajemniczy zwiastun swojej niezapowiedzianej produkcji. Podobnie jak poprzednie dwa, ociera się on mocno o klimaty grozy („To nie moja wina, to nie moja wina”), zarówno pod względem formy, jak i przesłania. Czy sama gra utrzyma podobną atmosferę? Póki co trudno to stwierdzić, zwłaszcza jeśli miałyby się spełnić przesłanki o tym, że chodzi o sieciową produkcję wieloosobową typu free-to-play. Według nieoficjalnych doniesień, nowa marka twórców Baldur’s Gate, Mass Effect i Dragon Age ma nazywać się Shadow Realms, o czym świadczyć mają nazwy domen zarejestrowanych jakiś czas temu przez BioWare oraz wiadomości e-mail rozsyłane przez wydawcę.

Prawdę na temat nowej marki kanadyjskiego dewelopera poznamy najpewniej już w przyszłym tygodniu, podczas targów Gamescom. Na 13 sierpnia BioWare zapowiedziało specjalny event, mający się odbyć w Hotelu Marriott, w Kolonii, mieście targowym. Istnieje duża szansa, że właśnie wtedy ujrzymy oficjalną zapowiedź nadchodzącej gry. Wideorelację z imprezy będzie się dało oglądać od godziny 16:00 czasu polskiego w serwisie TwitchTV.

Poniżej znajdziecie dwa pierwsze zwiastuny z serii You’ve Been Chosen:.

  1. Oficjalna strona internetowa studia BioWare
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Electronic Arts
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.