Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2021, 13:28

Produkcja Diablo 4 nabiera tempa; gra osiągnęła kolejny kamień milowy

Diablo 4 osiągnęło właśnie kolejny kamień milowy w kwestii procesu produkcyjnego. Wskazują na to informacje znalezione przez jednego z użytkowników Reddita.

W SKRÓCIE:
  • Diablo 4 otrzymało aktualizację 0.2.0.
  • Może to oznaczać, że gra osiągnęła kolejny kamień milowy.
  • Nie wiemy jednak, w jakim dokładnie stanie znajduje się produkcja.

Uwagę Blizzarda aktualnie pochłaniają coraz większe kontrowersje związane z nadużyciami, mobbingiem oraz molestowaniem. W tle cały czas tworzone jest jednak Diablo 4. Ponadto wydaje się, że prace nad produkcją zmierzają w dobrym kierunku. Wskazują na to informacje znalezione przez użytkownika Reddita o nicku RandomMan00.

W swoim poście zwrócił on uwagę na zmianę, jaką zauważyć można w serwisie BlizzTrack. Portal ten zajmuje się monitorowaniem procesu produkcji lub rozwoju tytułów studia Blizzard. Wśród nich znaleźć możemy również Diablo 4, które właśnie otrzymało interesującą aktualizację. Jej numer zaczyna się bowiem od ciągu liczb 0.2.0. Jest to duży przeskok w stosunku do poprzedniej wersji 0.0.1. Prawdopodobnie oznacza to, że gra osiągnęła kolejny kamień milowy.

Ciężko na tej podstawie spekulować, w jakim stanie znajduje się tytuł. Autor wiadomości zakłada, że może to oznaczać, iż tytuł jest już grywalny, lecz wiele z misji oraz innych jego elementów wymaga dalszych poprawek. Założenie tego typu jest jednak wróżeniem z fusów. Możliwe, że zmiana numeru oznacza jedynie wprowadzenie do gry kolejnego ważnego elementu. Pewne jest jednak to, że prace nad grą postępują i nabiera ona coraz wyraźniejszych kształtów.