Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2020, 12:19

autor: Vergil

Diablo 4 bliżej premiery niż myślimy? Gadżety już w magazynach

Firma Blizzard Entertainment wciąż nie ujawniła daty premiery gry Diablo IV. Istnieje jednak szansa, że tytuł zadebiutuje szybciej, niż nam się wydaje. Do magazynów trafiają już bowiem oficjalne gadżety.

Choć od zapowiedzi gry Diablo IV minął już niemal rok, zgodnie ze swoim zwyczajem firma Blizzard Entertainment nie spieszy się z ujawnieniem daty premiery tej produkcji. Tymczasem na łamach forum Reddit pojawiła się fotografia wykonana przez pracownika jednego z magazynów, na której możemy zobaczyć oficjalną podkładkę na biurko, przedstawiającą upadłego anioła Inariusa oraz demoniczną Lilith; warto przypomnieć, że to właśnie wokół tej ostatniej będzie kręcić się fabuła omawianego projektu.

Demoniczna podkładka na biurko – marzenie każdego fana Diablo (źródło zdjęcia: Reddit)? - Diablo 4 bliżej premiery niż myślimy? Gadżety już w magazynach - wiadomość - 2020-10-13
Demoniczna podkładka na biurko – marzenie każdego fana Diablo (źródło zdjęcia: Reddit)?

Czy to, że oficjalne gadżety z Diablo IV zmierzają już do sklepów, oznacza, iż w bliskiej przyszłości podobny los spotka również samą grę? Odpowiedź na to pytanie znają chyba tylko deweloperzy. Należy jednak odnotować, że to nie pierwsza informacja wskazująca na to, iż opisywany tytuł może zadebiutować szybciej, niż sądzimy. W maju światło dzienne ujrzały bowiem wiarygodne doniesienia, zgodnie z którymi projekt już wtedy był na zaawansowanym etapie produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Diablo IV
  2. Wszystko o Diablo IV
  3. Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-13

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Diablo IV

Diablo IV