Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2021, 17:03

autor: Karol Laska

Diablo 2: Resurrected - filmik prezentuje przedmioty ukryte w alfie

Po sieci od jakiegoś czasu krąży filmik, w którym można zobaczyć projekty wielu broni, części pancerza i innych elementów ekwipunku dostępnych w alfie gry Diablo 2: Resurrrected.

Parę dni temu oficjalnie zakończono techniczne alfa-testy Diablo II: Resurrected, czyli remastera kultowego hack’n’slasha, którego raczej nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Nie wszyscy mieli jednak okazję wziąć udział w tych przedpremierowych wojażach po ziemiach Sanktuarium. Takim osobom musiały wystarczyć zdjęcia i filmiki udostępniane w sieci. Bardzo przejrzystą kompilację różnorakich zrzutów ekranu z gry można znaleźć na kanale youtube’owym Nexius. Przedstawiają one zawarte w alfie elementy ekwipunku – od broni po pojedyncze runy.

Diablo 2: Resurrected będzie oczywiście zawierać wszystkie części rynsztunku znane z oryginału, więc przedmioty zaprezentowane w powyższym filmiku z pewnością mogą wydawać się znajome. Imponować może jednak ich odświeżony design – niektóre modele wyglądają zupełnie inaczej. Mowa zarówno o prezentacji danych elementów uzbrojenia w inwentarzu, jak i ich faktycznym wyglądzie na kontrolowanej przez gracza postaci.

W komentarzach pod materiałem szczególną uwagę zwrócono na projekt klejnotów. Niby zwykły drobiazg, ale dowodzący, jak bardzo Blizzard wraz z Vicarious Visions zadbali o dopieszczenie każdego, nawet najmniejszego, elementu tegoż remastera.

Diablo II: Resurrected będzie miało swoją premierę jeszcze w tym roku kalendarzowym. Pojawi się na pecetach, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Nintendo Switchu.

  1. Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra
  2. Strona internetowa Diablo 2: Resurrected