Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 20:52

autor: Karol Laska

Demon’s Souls może być grą startową na PS5

Remake gry Demon’s Souls został sklasyfikowany wiekowo w Korei Południowej. Może to oznaczać, że gra ukaże się wraz z PlayStation 5 lub tuż po premierze konsoli.

Demon’s Souls może być grą startową na PS5 - ilustracja #1
To jeden z tych remake’ów, którego naprawdę potrzebujemy.

Całkiem możliwe, że Sony wyda remake Demon’s Souls autorstwa Bluepoint Games w tym samym czasie, w którym w sklepach pojawi się PlayStation 5. Domniemania te wzięły się stąd, że w Korei Południowej dokonano już ratingu wiekowego produkcji, a to zwykle wiąże się z niedaleką datą premiery. Ponadto dziennikarz growy Imran Khan przekazał przez Twittera informację, jakoby Demon’s Souls od początku znajdowało się na liście tytułów startowych Sony na nadchodzącą konsolę. Należy jednak pamiętać, że żadne oficjalne źródła nie potwierdziły, iż tytuł ukaże się na rynku tak szybko.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej