Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2020, 12:02

Demo Resident Evil 3 do pobrania

Firma Capcom udostępniła już konsolową wersję dema Resident Evil 3. Komputerowa wersja demonstracyjna pojawi się dziś po południu. Deweloperzy umożliwili też pobranie klienta beta trybu sieciowego Resident Evil: Resistance – zostanie on wykorzystany w beta-testach, które rozpoczną się za trochę ponad tydzień.

Demo Resident Evil 3 do pobrania - ilustracja #1
Możecie samodzielnie sprawdzić, jak wypada RE3.

W SKRÓCIE:

  1. posiadacze konsol mogą już pobrać demo Resident Evil 3;
  2. udostępniono również klienta otwartej bety RE: Resistance.

Japońska firma Capcom udostępniła wersję demonstracyjną remake’u Resident Evil 3 – tzw. Raccoon City Demo. Na razie można ją pobrać na konsolach – zarówno Xboksie One, jak i PlayStation 4 – ale po południu powinna zadebiutować także na komputerach (a konkretniej platformie Steam). Warto odnotować, że w odróżnieniu od dema RE2, w tym przypadku nie mamy żadnych limitów czasowych. Jest to po prostu wydzielony fragment z samego początku gry, który możemy przejść tyle razy, ile tylko zechcemy.

To jednak nie wszystko, bo deweloperzy umożliwili też graczom pobranie klienta beta kooperacyjnego, sieciowego dodatku do RE3 Remake, czyli Resident Evil: Resistance – znajdziecie go tutaj i tutaj. Otwarte beta-testy rozpoczną się za trochę ponad tydzień – 27 marca tego roku – i potrwają do 3 kwietnia. Będzie to świetna okazja, by sprawdzić czy taka formuła gry w ogóle Wam odpowiada.

Przypominamy, że Resident Evil 3 Remake zadebiutuje na wszystkich wymienionych powyżej platformach 3 kwietnia tego roku, wraz z trybem Resident Evil: Resistance. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (kinowej – z napisami).

  1. Resident Evil 3 – strona oficjalna
  2. Grałem w Resident Evil 3 – czekałem na singla, a zachwyciło mnie multi