Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2010, 18:40

autor: Kono

Demo Dead Space 2 dostępne. Wersje demo Mass Effect 2 i LittleBigPlanet 2 jutro

Wygląda na to, że nawet nie kupując nowych gier pod choinkę gracze będą mieli co robić przez nadchodzące święta. Już dzisiaj możemy pobrać demo Dead Space 2 z Xbox Live Marketplace. Jutro natomiast na PSN oprócz wyżej wspomnianego tytułu pojawią się dema Mass Effect 2 oraz LittleBigPlanet 2.

Wygląda na to, że nawet nie kupując nowych gier pod choinkę gracze będą mieli co robić w trakcie świąt. Już dzisiaj możemy pobrać demo Dead Space 2 z Xbox Live Marketplace. Jutro natomiast na PSN oprócz wyżej wspomnianego tytułu pojawią się wersje demonstracyjne Mass Effect 2 oraz LittleBigPlanet 2.

Demo Dead Space 2 dostępne. Wersje demo Mass Effect 2 i LittleBigPlanet 2 jutro - ilustracja #1

Przy okazji dema Mass Effect 2 warto przypomnieć o tym, że BioWare w wersji gry dedykowanej konsoli Playstation 3 zastosowało usprawnioną wersję silnika graficznego. Dzięki temu, posiadacze konsoli Sony będą mogli zobaczyć Mass Effect 2 działającego na engine, który będzie użyty w nadchodzącej, trzeciej części serii.

Demo Dead Space 2 dostępne. Wersje demo Mass Effect 2 i LittleBigPlanet 2 jutro - ilustracja #2

Jeśli chodzi o demonstracyjną wersję Dead Space 2, to akcja toczy się na The Sprawl – stacji kosmicznej orbitującej wokół pozostałości Tytana, jednego z księżyców Jowisza. Gracze odkryją tam kościół Unitologii oraz pomogą Isaacowi w zatrzymaniu inwazji Necromorphów. Demo jest obecnie dostępne tylko dla posiadaczy kont Gold, natomiast pełna wersja zostanie wydana w styczniu przyszłego roku.