Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2010, 17:45

autor: Kono

Znamy zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze

Firma Electronic Arts ogłosiła dzisiaj zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze. Gracze znajdą w niej trzy specjalne pokoje tematyczne oraz dwa zestawy ubrań dla Simów.

Firma Electronic Arts ogłosiła dzisiaj zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze. Gracze znajdą w niej trzy specjalne pokoje tematyczne oraz dwa zestawy ubrań dla Simów.

Znamy zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze - ilustracja #1

Dodatkowe komnaty będą prezentować sobą trzy odmienne style wystroju wnętrz. Zaczynając od surowego pokoju barbarzyńcy, poprzez mroczną komnatę czarnego maga, a skończywszy na przytulnie urządzonej sali księżniczki. Jeśli chodzi o zestawy ubrań to otrzymamy do wyboru strój królewski (z męską i żeńską jego wersją) oraz ubiór kata przyodziewającego się w skórzany fartuch i czarny kaptur.

Już teraz możemy zamówić edycję specjalną na oficjalnej stronie polskiego sklepu EA Store. Warto wspomnieć, że przy złożeniu pre-ordera otrzymamy wydanie specjalne w tej samej cenie co wersja podstawowa, czyli 149 złotych. Można też spokojnie założyć, że podobnie jak w przypadku innych tytułów EA, edycja limitowna będzie oferowana tylko do dnia premiery gry - potem postanie nam tylko wydanie standardowe.

The Sims: Średniowiecze po raz pierwszy w historii przenosi naszych bohaterów w czasy średniowieczne. Tym razem czynności wykonywane przez naszych Simów ściśle wiążą się z głównymi zajęciami ludzi żyjących w tamtej epoce. W związku z tymi zmianami rozgrywka ma ulec zmianom i zamiast martwić się budową domu zajmiemy się zarządzeniem wielkim królestwem, bądź pracą jako miejscowy kowal.

Premiera gry przewidziana jest na marzec 2011 roku i, co ważne, nie będzie wymagać posiadania poprzednich odsłon serii.