Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 00:00

Death Stranding Director's Cut - data premiery i najnowsze informacje

Podczas najnowszego State of Play zaprezentowano trailer rozszerzonej wersji gry Hideo Kojimy – Death Stranding Director’s Cut. Na fanów gry czeka uczta.

Death Stranding to jeden z najbardziej interesujących tytułów ostatnich lat. Już na pierwszych zapowiedziach tytułu Hideo Kojima zaintrygował graczy. Po premierze gra zdobyła dobre oceny, a przedstawiona w niej historia zapadła wielu w pamięć.

Edycja Director’s Cut będzie mieć premierę 24 września bieżącego roku. Poza optymalizacją na konsole PlayStation 5, gra wzbogaci się o rozwiniętą walkę wręcz, nowe bronie (w tym stacjonarne działka), strzelnicę do treningu bojowych umiejętności. Zadbano również o zaimplementowanie alternatywnych metod dostarczania przesyłek (np. przy pomocy działa na paczki czy zabawnego robota). Do tego w grze zagości Fragile Circuit, czyli coś na rodzaj wyścigów samochodowych oraz pojawią się nowe misje fabularne rozszerzające historię opowiadaną w grze. Dla osób, które grę już przeszły, będzie to świetny argument by jeszcze raz zatopić się w jej świecie.

Poniżej możecie zobaczyć trailer Death Stranding Director’s Cut: