Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 04:21

autor: Góral

Dauntless - zapowiedziano sieciową grę od twórców z BioWare i Riot Games

Podczas The Game Awards 2016 zapowiedziano sieciową grę free-to-play Dauntless. Produkcja ukaże się na PC-tach w przyszłym roku, a odpowiadają za nią byli pracownicy takich firm jak BioWare, Riot Games, Capcom oraz Blizzard, działający pod szyldem Phoenix Labs.

Podczas The Game Awards 2016 zostało zapowiedziane RPG Dauntless – PC-towa gra free-to-play, której premiera odbędzie się w przyszłym roku. Podczas zabawy trafimy do fantastycznego świata, który został rozdarty na unoszące się w powietrzu wyspy. Gracze wcielą się w wojowników zwanych Slayers, chroniących ludzi przez stworami zwanymi Behemoths. Produkcja tworzona jest przez studio Phoenix Labs, w którym zatrudnienie znaleźli byli pracownicy takich firm jak BioWare, Riot Games, Capcom oraz Blizzard.

Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale ujawniono, że z pokonanych potworów pozyskamy elementy służące do ulepszania wyposażenia, a wśród inspiracji wymieniono m.in. serię Dark Souls – choć nie chodzi tu o poziom trudności, a o doświadczenia płynące z multiplayera. Ponadto na oficjalnej stronie możecie się zapisać do nadchodzącej bety. Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy się ona rozpocznie.

Dauntless - zapowiedziano sieciową grę od twórców z BioWare i Riot Games - ilustracja #2