Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2018, 12:55

Data premiery darmowego Pro Evolution Soccer 2019 Lite

Firma Konami ogłosiła datę premiery Pro Evolution Soccer 2019 Lite – darmowej wersji popularnego symulatora piłki nożnej, dającej nieograniczony dostęp do trybu MyClub i kilku innych atrakcji. Zadebiutuje ona 13 grudnia.

Fani piłki nożnej, którzy jednak nie lubią wydawać pieniędzy na ich wirtualne symulatory, mogą zacierać ręce. Jak poinformowała firma Konami, 13 grudnia, czyli w najbliższy czwartek, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutuje Pro Evolution Soccer 2019 Lite, czyli darmowa wersja (zawierająca mikropłatności) najnowszej odsłony popularnego cyklu. Poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun.

Pro Evolution Soccer 2019 Lite zagwarantuje nieograniczony dostęp do flagowego dla cyklu trybu MyClub, który daje możliwość stworzenia własnej drużyny z setek piłkarzy, zarówno obecnych, jak i legendarnych pokroju Davida Beckhama, Pavla Nedveda czy Maradony. Gracze otrzymają również do dyspozycji tak zwanych Featured Players, których umiejętności będą zależały od tego, jak poradzili sobie na prawdziwych boiskach w poprzedni weekend meczowy.

Jeśli jednak nie interesuje nas budowanie zespołu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w innych trybach zabawy – sieciowym PES League oraz meczu towarzyskim, w którym można na spokojnie przetestować wszystkie nowości w rozgrywce, jakie przyniosła ze sobą najnowsza odsłona „piłki kopanej” od Konami. Mowa tu między innymi o zmienionym systemie przyjęć futbolówki czy animacjach kolizji.

Pro Evolution Soccer 2019 Lite zaoferuje szereg atrakcji. - Data premiery darmowego Pro Evolution Soccer 2019 Lite - wiadomość - 2018-12-10
Pro Evolution Soccer 2019 Lite zaoferuje szereg atrakcji.

Dodatkowo w tegorocznej edycji Pro Evolution Soccer Lite pojawi się edytor. Dzięki niemu gracze będą mogli modyfikować w darmowej wersji tytułu drużyny, graczy, stadiony czy transparenty kibiców. Jest to o tyle istotne, że należy pamiętać, iż kultowy symulator piłki nożnej od Konami cierpi na niedobór oficjalnych licencji, a funkcja ta pozwala na odtworzenie prawdziwych zespołów i piłkarzy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by z jej pomocą skonstruować zupełnie fantazyjną ekipę, na przykład złożoną z rodziny lub przyjaciół.

Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutowało 28 sierpnia bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jeśli już teraz chcielibyście sprawdzić tę grę w akcji, możecie ściągnąć jej demo, które umożliwia wybór 12 drużyn i zabawę w trzech trybach.

  1. Oficjalna strona firmy Konami
  2. Oficjalna strona gry Pro Evolution Soccer 2019
  3. Niczym Niemcy z Brazylią, czyli jak FIFA pognębiła Pro Evolution Soccer