Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2019, 11:48

autor: Entelarmer

Darmowy tydzień z Fallout 76

Wciąż trwa darmowy tydzień z grą Fallout 76. Do poniedziałku możecie bezpłatnie sprawdzić całą zawartość produkcji na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Fallout 76 można sprawdzić za darmo – są chętni? - Darmowy tydzień z Fallout 76 - wiadomość - 2019-06-14
Fallout 76 można sprawdzić za darmo – są chętni?

W trakcie konferencji firmy Bethesda Softworks z okazji tegorocznych targów E3 usłyszeliśmy sporo odnośnie przyszłości gry Fallout 76. Łatwo było więc przegapić inną istotną informację odnośnie sieciowej odsłony serii Fallout. W ramach prezentacji twórcy ogłosili darmowy tydzień z produkcją na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, który potrwa jeszcze do 17 czerwca. Pozwala on na sprawdzenie wszystkich atrakcji tytułu, wliczając w to wersję próbną trybu battle royale Nuclear Winter, zapowiedzianego na E3 2019. Jeśli po zakończeniu akcji zdecydujecie się na zakup pełnej wersji Fallout 76, Wasze postępy w grze zostaną zachowane. Aby ją przetestować, w zależności od urządzenia niezbędne jest posiadanie klienta Bethesda.net bądź aktywnej subskrypcji PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Następnie należy wyszukać tytuł w sklepie danej platformy i pobrać go na dysk twardy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76