Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2017, 11:08

autor: Movis

Darmowy tydzień z Battlerite i promocja cenowa

Jeśli byliście ciekawi, czy Battlerite – szybka gra akcji z elementami MOBA – warta jest swojej ceny, to teraz możecie sprawdzić tę wymagającą produkcję bez ponoszenia kosztów. Od dzisiejszego wieczora przez cały tydzień tytuł dostępny będzie bowiem za darmo. Jeśli Wam się spodoba, można go też będzie kupić po niższej cenie.

Battlerite w skrócie:
  • Deweloper: Stunlock Studios;
  • Wydawca: Coffee Stain Studio;
  • Gatunek: podzielona na 2-minutowe rundy intensywna gra akcji toczona na ciasnych arenach; czerpie elementy z gatunku MOBA;
  • Platforma: PC;
  • Data premiery w Steam Early Access: 20 września 2016 r.

Battlerite, czyli połączenie gry akcji z elementami gatunku MOBA od studia Stunlock, wejdzie dziś w tygodniowy okres promocyjny. Od 11 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego do 16 kwietnia do 22:00 każdy chętny będzie mógł nieodpłatnie sprawdzić, czy rozgrywka przypominająca pojedynki np. z areny w World of Warcraft czy trybu Dominion z League of Legends mu odpowiada. Wystarczy pobrać grę z oficjalnej aplikacji Steam lub na TEJ stronie.

W ramach „tygodnia dobroci” produkcja ma zostać przeceniona o 33%, co obniży cenę z 20 do 14 euro (ok. 59 zł). Dodatkowo wszelkie postępy poczynione podczas nieodpłatnego tygodnia zostaną w grze zachowane (jeśli gracz zdecyduje się na późniejszy zakup), a w ramach podziękowań za wsparcie gry przed premierą nabywcy będą otrzymywać kolejne wydawane postaci za darmo.

Nawet niewielki pojedynek 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię. - Darmowy tydzień z Battlerite i promocja cenowa - wiadomość - 2017-04-12
Nawet niewielki pojedynek 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię.

Tytuł (obecnie oferowany we Wczesnym Dostępie Steam) opiera się na szybkich drużynowych bądź indywidualnych starciach, na które nie trzeba poświęcać 40 minut. Jednocześnie oferują one podobną głębię mechaniki oraz pole do wykazania się umiejętnościami obsługi klawiatury i myszy, jak najlepsze gry z gatunku Multiplayer Online Battle Arena.

Obecnie w produkcji dostępnych jest 20 postaci i 8 aren. Każdy z herosów prezentuje wachlarz ciekawych umiejętności i specjalizuje się w jednym z typów walki, jednocześnie zachowując indywidualny styl. Największą popularnością cieszą się tryby drużynowe, gdzie dodatkowo gracze muszą myśleć o synergiach różnych bohaterów, tworząc mordercze kombinacje umiejętności, mieszając rodzaje obrażeń lub metody ataku czy też strategicznie wyznaczając jedną postać na uzdrowiciela.

Ostatnim dodatkiem jest nowy wielkanocny tryb gry, czyli Bakko's Egg Brawl. Jest on nieco mniej poważny, tytułowy Bakko zamienił bowiem swoją standardową broń na pisanki, a rozgrywka polega w dużej mierze na… obrzucaniu się jajami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlerite

Battlerite