Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2020, 16:52

autor: mikos

Darmowy Beckham w FIFA 21 FUT

Wszyscy, którzy rozegrają przynajmniej jeden mecz w trybie Ultimate Team w grze FIFA 21, otrzymają za darmo niewymienną kartę Davida Beckhama.

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że do gry FIFA 21 powróci David Beckham. Anglik jest od dzisiaj dostępny w trybach Ultimate Team oraz Volta!

David Beckham otrzymał już 4 grudnia kartę ikony w trybie Ultimate Team. W chwili pisania tego tekstu trzeba za nią zapłacić jednak aż milion monet na PlayStation, a na Xboksie i pecetach nie można go dostać w ogóle na rynku (najprawdopodobniej ze względu na ogromne zainteresowanie jego osobą). Inną opcją jest liczenie na łut szczęścia znalezienia go w paczce, ale to już w ogóle mija się z celem, bo szanse na to są tak małe jak na dobry wynik w totolotku.

EA na szczęście wymyśliło ciekawą i co najważniejsze darmową alternatywę dla graczy, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup lub nie trafią jego karty. Każdy, kto rozegrał chociaż jeden mecz w trybie Ultimate Team pomiędzy 9 października 2020 a 15 stycznia 2021 roku, otrzyma niewymienną specjalną kartę Beckhama z Realu Madryt w FUT. Jej ocena ogólna wynosi 86 punktów i bazuje na występie Anglika przeciwko Realowi Betis w sezonie 2003/2004. Różni się ona od ikony tym, że „Becks” w tej wersji jest zawodnikiem Realu, a więc pełne zgranie ma wyłącznie z piłkarzami z ligi hiszpańskiej oraz innymi Anglikami. Również jego statystyki są nieco gorsze niż na karcie za milion monet, ale nie na tyle, żeby gra nim nie sprawiała przyjemności.

Najważniejszymi cechami Davida Beckhama w FIF-ie 21 są przede wszystkim wyśmienite podania oraz jedne z najlepszych rzutów wolnych w grze. Jeśli lubicie strzelać z daleka, to Anglik stanie się Waszym najlepszym przyjacielem, bo jego finezyjne strzały spoza pola karnego nie mają sobie w chwili obecnej równych. Jedyną większą wadą Beckhama jest jego tempo, które zostało ocenione zaledwie na 75 punktów. Z tego powodu średnio sprawdza się on na skrzydle i w trakcie meczu lepiej przesunąć go do środka pola.

Darmowy Beckham w FIFA 21 FUT - ilustracja #1
Kto przetestuje słynnego Anglika w swoim składzie?

Powrót „Becksa” dotyczy też ulicznego trybu Volta. Każdy, kto zalogował się do gry pomiędzy 9 października i 15 stycznia 2021 roku i rozegrał chociaż jeden mecz w Volcie, otrzyma specjalną wersję „Groundbreaker” Davida Beckhama.

FIFA 21 zadebiutowała na PC, Xboksie One, PS4 i Nintendo Switchu 9 października bieżącego roku. 4 grudnia 2020 roku trafiła ona na PS5 i Xboksa Series X/S. Wersja na nową generację cechuje się znacznie lepszą i realistyczniejszą oprawą graficzną oraz poprawioną fizyką piłki i zawodników.