Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2020, 19:38

autor: mikos

David Beckham wraca do serii FIFA

Legendarna postać angielskiej piłki - David Beckham - trafi do gry FIFA 21. Anglika zobaczymy w produkcji EA po raz pierwszy od czasu FIF-y 13, gdy grał on w barwach PSG.

Do gry FIFA 21 trafiły ostatnio twarze znanych osób, na czele z Davidem Beckhamem oraz z dyscyplin nieco innych niż piłka nożna. Do tej pory nie wiedzieliśmy, w jakiej roli je zobaczymy. Teraz do sieci trafiły informacje dotyczące tego, że Anglik, który słynął swego czasu z fantastycznych goli z rzutów wolnych, znajdzie się w grze w trybach Ultimate Team oraz Volta!

David Beckham otrzyma w trybie Ultimate Team kartę ikony i zostanie dodany do gry 4 grudnia (w dniu premiery FIF-y 21 na next-geny) w dwóch wersjach – bazowej oraz średniej. Będzie można oczywiście znaleźć go w paczkach. Co ciekawe, każdy, kto zalogował się chociaż raz do FIF-y 21 pomiędzy 9 października 2020 a 15 stycznia 2021 roku, otrzyma niewymienną specjalną kartę Beckhama z Realu Madryt w FUT. Jej ocena ogólna ma bazować na występie Anglika przeciwko Realowi Betis w sezonie 2003/2004 i będzie inna niż w przypadku ikony. Do składów graczy Ultimate Team Beckham zacznie trafiać od 15 grudnia 2020 roku.

Ponadto tak samo jak w Ultimate Team zadziała to w trybie Volta. Każdy, kto zalogował się do gry pomiędzy 9 października i 15 stycznia 2021 roku, otrzyma specjalną wersję „Groundbreaker” Davida Beckhama.

Z okazji powrotu Anglika do gry EA Sports przygotowało również specjalny filmik, w którym popularny „Becks” dodaje od siebie kilka słów o osiąganiu w życiu postawionego sobie celu. Na jego końcu możemy też zobaczyć, że specjalna karta Beckhama z Realu Mardyt otrzymała 86 punktów oceny ogólnej.

FIFA 21 zadebiutowała na PC, Xboksie One, PS4 i Nintendo Switchu 9 października bieżącego roku. 4 grudnia 2020 roku trafi ona na PS5 i Xboksa Series X/S. Wersja na nową generację ma cechować się znacznie lepszą i realistyczniejszą oprawą graficzną.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach