Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 sierpnia 2012, 17:50

Darmowe Perełki - 19 sierpnia 2012 roku

Przed wami najnowszy przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie tu darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet ana najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje dni od 13 do 19 sierpnia 2012 do roku.

Witajcie w kolejnym przeglądzie gier darmowych. Znajdziecie w nim zestawienie najciekawszych tytułów freeware (także tych przeglądarkowych) z ostatnich dni. Pomogę Wam odkryć produkcje, które nie tylko zapewniają masę zabawy, ale najczęściej posiadają również tak niskie wymagania sprzętowe, że nawet proste netbooki nie będą miały problemów z ich udźwignięciem.

Poprzednie przeglądy:

CUBISTRY

Przegląd zaczynamy od Cubistry.Ta gra logiczna to świetna propozycja dla tych, którzy naprawdę chcą pogłówkować. Zabawa polega na manipulowaniu polami na obiekcie przypominającym kostkę Rubika. Poziom trudności dodatkowo podbija fakt, że wprowadzono ograniczenia czasowe.

SUPERHOUSE OF DEAD NINJAS

Natomiast Superhouse of Dead Ninjas to kontynuacja jednej z najlepszych darmowych platformówek zeszłego roku. Wcielamy się w wojownika ninja, który musi przebić się na dól serii wież. Gra ma świetną mechanikę poruszania się oraz walki i stanowi spore wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy. Dla miłośników platformówek to pozycja obowiązkowa.

MOONLIGHT

Z kolei Moonlight to wyjątkowo relaksująca gra, w której wcielamy się w chłopca pływającego łódką w środku nocy. Naszym zadaniem jest wrzucanie latarni do morza w ten sposób, aby trafimy jak największą liczbę ryb. Śliczna grafika i świetna muzyka dopełniają obrazy całości. Moonlight to po prostu mała perełka.

ZINETH

Wielkimi ambicjami wykazali się autorzy zręcznościówki Zineth. Zabawa polega na pędzeniu na energetycznych rolkach po wygenerowanym proceduralnie abstrakcyjnym świecie. Do wykonania czeka masa zadań pobocznych, a do sukcesy wymagane jest opanowanie masy efektownych tricków. Wszystko to wykonujemy przy olbrzymich prędkościach jazdy i przy dzwiękach wpadającej w ucho elektronicznej muzyki.

SPELUNKING CLUB SESSION

Osoby szukające świeżych pomysłów zainteresować gra Spelunking Club Session. Naszym zadaniem w tej produkcji jest stworzenie i zarzadzanie najlepszym klubem w mieście. Musimy organizować imprezy, kupować akcesoria dostarczać odpowiednią muzykę i dbać o zadowolenie gości. Świetny i bardzo oryginalny pomysł, który został zrealizowany w miodny oraz mocno humorystyczny sposób.

RELIC OF WAR

Przegląd zakończmy grą Relic of War. To prosty, ale bardzo sympatyczny RTS osadzony w czasach II wojny światowej, a raczej jej mocno kreskówkowej wersji. Naszym zadaniem jest szkolenie jednostek, a następnie wykorzystanie ich do zniszczenia bazy wroga. Wszystko to doprawiono solidną dawką humoru.