Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 kwietnia 2012, 12:59

autor: Adrian Werner

Darmowe Perełki - 15 kwietnia 2012 roku

Przed wami trzydziesty pierwszy przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie tu darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet ana najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje dni od 9 do 15 kwietnia 2012 roku.

Przed wami trzydziesty pierwszy przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie tu darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet ana najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje dni od 1 do 8 kwietnia 2012 roku.

Poprzednie przeglądy:

.

.

 

POACHER

Świetna satyryczna platformówka, w której wcielamy się w kłusownika polującego na krwiożercze futrzaki. Grę opracował Ben "Yahtzee" Croshaw, znany z przezabawnej serii video recenzji Zero Punctuation umieszczanych na serwisie Escapist.

.

WHEN DOVES CRY

Nietypowa zręcznościówka, w której wcielamy się w gołębia próbującego powstrzymać ludzi przez odbieraniem sobie życia. W tym celu musimy zdążyć przynieść im ważny przedmiot z ich domu nim skoczą z dachu budynku. Gra ma niesamowity klimat i może się pochwalić doskonałą muzyką.

.

OLD MAN BABY

Ciekawa platformówka z silnymi elementami logicznymi. Na każdym poziomie umieszczony jest wodospad, który pozwala nam przełączać bohatera w jedną z trzech form: dziecka, młodego mężczyzny i staruszka. Każda z tych postaci posiada inne właściwości i wykorzystanie ich jest kluczem do przejścia stworzonych przez autorów wyzwań.

.

GHOST DAD 2 CLOON CATS VS MERLINS

GhostDad 2 Colon Cats Vs. Merlins to najbardziej zakręcona produkcja, w jaką grałem od dłuższego czasu. Wcielamy się w ducha, który pozostawił w świecie żywych trzy córki. Z wykorzystaniem należących do nich kotów musimy przeganiać cienie symbolizujące różnorodne problemy emocjonalne. Wszystko to oparte jest na teoriach Carla Gustava Junga. Gra jest dziwna i niepokojąca, ale jednocześnie absolutnie fascynująca.

.

INFECTONATOR 2

Świetna gra, w której naszym zadaniem jest zabić wszystkich ludzi na każdej planszy. W tym celu wypuszczamy rozmaite wirusy, tworzymy Zombiaki i przywołujemy różnorodne monstra. Pomiędzy misjami możemy inwestować w tworzenie silniejszych potworów i bardziej morderczych chorób.

.

TRIPOD ATTACK

Doskonale wykonana zręcznościówka, w której wcielamy się w olbrzymiego robota kosmitów i musimy niszczyć atakujące nas wojska ludzkie.

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej