Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 grudnia 2020, 17:45

autor: Ender

Darmowe dni z Overwatch do końca roku

Blizzard rozpoczyna kolejną odsłonę akcji darmowych dni zabawy z Overwatch. Do nowego roku każdy zainteresowany uruchomi grę bez żadnych dodatkowych kosztów. Promocji towarzyszy także przecena pełnej wersji tytułu na PC i konsolach.

Chociaż dla wielu Overwatch swoje najlepsze dni ma już za sobą, mimo czterech lat na karku gra wciąż skupia wokół siebie dużą społeczność fanów. Blizzard chwali się nawet, że z tytułem bawi się w sumie 10 milionów osób miesięcznie. Zgodnie z tradycją, by przyciągnąć nowych graczy do zabawy, deweloper organizuje regularnie darmowe dni, które pozwalają wszystkim chętnym wypróbować produkcję.

Najnowsza edycja promocji, dostępna na pecetach oraz konsolach, potrwa do 4 stycznia. Twórcy oddają do dyspozycji zainteresowanych wszystkich 32 bohaterów Overwatch, 28 map oraz wiele trybów zabawy, między innymi Szybką grę, Grę dowolną i Salon gier. Jak zwykle podczas rozgrywki będziemy otwierać darmowe skrzynki z lootem oraz zdobywać poziomy doświadczenia, które nie znikną z profilu po zakończeniu akcji.

W okresie świąteczno-noworocznym będziemy mieli okazję wziąć udział w evencie Zimowa Kraina Czarów, w trakcie którego można wygrać unikalne kostiumy dla bohaterów oraz sprawdzić swoje siły w limitowanych czasowo trybach gry. Dodatkowo warto wspomnieć, że do 4 stycznia kupimy Overwatch ze zniżką 50 procent w wersji PC. Podobne upusty znajdziemy też w PlayStation Store oraz Microsoft Store.

  1. Oficjalna strona gry Overwatch
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry