Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2019, 14:15

autor: AlexB

Darmowa beta Secret Neighbor dostępna na Steamie

W serwisie Steam pojawiła się darmowa wersja beta gry Secret Neighbor, czyli sieciowej produkcji osadzonej w uniwersum Hello Neighbor. Każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić tytuł do 19 sierpnia.

Choć Hello Neighbor od studia Dynamic Pixels został fatalnie przyjęty przez media branżowe, sprzedał się całkiem nieźle i zyskał pewną grupę fanów. Doczekał się on już prequela, a najprawdopodobniej w przyszłym roku ma pojawić się sieciowe Secret Neighbor. Jeśli jesteście ciekawi, czy rywalizacja z demonicznym Sąsiadem w formie wieloosobowej jest ciekawsza niż w pojedynkę, to możecie to sprawdzić osobiście. Na Steamie wystartowały otwarte beta-testy tytułu. Potrwają one do 19 sierpnia. Aby wziąć w nich udział, należy wejść na poniższą stronę będąc zalogowanym na platformie firmy Valve i kliknąć przycisk Zagraj.

 1. Beta Secret Neighbor na platformie Steam
Beta Secret Neighbor jest już dostępna od kilku dni. - Darmowa beta Secret Neighbor dostępna na Steamie - wiadomość - 2019-08-05
Beta Secret Neighbor jest już dostępna od kilku dni.

Oto oficjalne wymagania sprzętowe bety Secret Neighbor.

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 7
 2. Procesor: Intel Core i3-540 3.05 GHz, Athlon II X3 460 3.4 GHz
 3. Pamięć: 4 GB RAM
 4. Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, Radeon HD 7870
 5. Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 7/8/10
 2. Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz, Athlon II X4 860K 3.7 GHz
 3. Pamięć: 6 GB RAM
 4. Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760, Radeon R9 270
 5. Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Podczas zabawy w Secret Neighbor można się przestraszyć. - Darmowa beta Secret Neighbor dostępna na Steamie - wiadomość - 2019-08-05
Podczas zabawy w Secret Neighbor można się przestraszyć.

O co chodzi w Secret Neighbor? Gracze wcielają się w grupę ośmiu posiadających różne umiejętności dzieciaków, którzy muszą uwolnić jednego ze swoich przyjaciół uwięzionego w piwnicy złego Sąsiada. Muszą mieć się jednak na baczności, gdyż w ich gronie znajduje się sam ich wróg w przebraniu. Zadaniem osoby, której przypadnie ta rola, jest rozdzielenie, przestraszenie i skołowanie pozostałych w taki sposób, by nie byli oni w stanie dotrzeć do miejsca docelowego. Aby osiągnąć ten cel, prócz własnego sprytu może również korzystać z różnych gadżetów.

Wersja beta Secret Neighbor przypadła do gustu graczom. Jak na razie na Steamie 73% z 480 opinii graczy na temat tytułu jest pozytywnych. Chwalony jest interesujący pomysł na gameplay, przywodzący nieco na myśl Dead by Daylight. Niestety, jak na razie produkcja cierpi na mnóstwo problemów technicznych i nie jest zbyt dobrze zbalansowana. Pozostaje trzymać kciuki, by ekipom z Hologryph i Dynamic Pixels udało się wszystko dopracować w sposób przynajmniej zadowalający, bo jak wiadomo, w przypadku oryginału nie do końca to wyszło.

 1. Oficjalna strona gry Secret Neighbor