Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2018, 18:03

Darksiders 3 wystarczy na kilkanaście godzin

Przedstawiciel firmy THQ Nordic podzielił się informacja o czasie potrzebnym do przejścia zbliżającej się gry Darksiders 3. Trzecia część serii ma zapewnić około 15 godzin rozgrywki. Premiera za nieco ponad miesiąc.

Furia w całej okazałości. - Darksiders 3 wystarczy na kilkanaście godzin  - wiadomość - 2018-10-18
Furia w całej okazałości.

Do premiery najnowszej części serii Darksiders pozostało jeszcze nieco czasu, a twórcy stopniowo odkrywają kolejne karty. Tym razem studio Gunfire Games podzieliło się z graczami informacją o czasie potrzebnym do przejścia tytułu. W wywiadzie udzielonym serwisowi Wccftech przedstawiciel wydającej grę firmy THQ Nordic, Reinhard Pollice, przyznał, że do przejścia Darksiders III potrzebne będzie co najmniej 15 godzin. To czas zbliżony do tego z pierwszej części. Miejmy nadzieję, że niezbyt okazała (na tle dzisiejszych branżowych trendów) długość gry będzie pozytywnie rzutować na jej jakość.

Przy okazji rozmowy z Wccftech, Pollice przyznał również, że Darksiders III będzie wspierać technologię HDR. To dobra wiadomość dla posiadaczy nowoczesnych telewizorów, którzy będą mogli w pełni cieszyć się doznaniami wizualnymi płynącymi z ekranu. W trzeciej części serii wcielimy się w Furię, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między złem a dobrem na Ziemi. Na jej przeszkodzie stanie Siedem Grzechów Głównych oraz ich sługusy. Produkcja zadebiutuje 27 listopada na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Pre-order edycji cyfrowych
  3. Kompendium wiedzy o Darksiders III