Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 czerwca 2022, 11:50

W Strażnikach Galaktyki 3 zobaczymy gwiazdę Legionu samobójców

Obsada Strażników Galaktyki 3 powiększyła się o aktorkę, która zagrała w Legionie samobójców. W kogo wcieli się Daniela Melchior?

Źródło fot.: HBO Max

O angażu Danieli Melchior poinformował na Twitterze reżyser Strażników Galaktyki 3, James Gunn (via Deadline). Jest to więc kolejna produkcja superbohaterska, w której zagra młoda aktorka. Poprzednio wcieliła się ona w postać Ratcatchera w Legionie samobójców, który również został wyreżyserowany przez Jamesa Gunna.

Wydaje się, że w ostatnich miesiącach kariera Danieli Melchior nabrała rozpędu. Po bardzo chwalonej roli w Legionie samobójców aktorka dostała angaż w najnowszej odsłonie Szybkich i wściekłych. Tym razem do swojego CV będzie mogła wpisać rolę w kolejnej części hitu Marvela.

Na tę chwilę jednak nie wiadomo w kogo Daniela wcieli się w Strażnikach Galaktyki. Według spekulacji miała to być postać o nazwie Moondragon, jednak zostało to zdementowane przez samego reżysera (via Gamespot).

James Gunn przywitał aktorkę w obsadzie [Źródło: Twitter]

Daniela Melchior dołącza więc do znanej obsady Strażników Galaktyki. Oprócz niej w ostatniej części serii zobaczymy znane twarze, takie jak Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, oraz Pom Klementieff.

W filmie zadebiutuje również Will Poulter, który wcieli się w rolę Adama Warlocka. Wiadomo jednak, że po Strażnikach Galaktyki 3 pożegnamy się z niektórymi aktorami. Swoją przygodę z serią na pewno kończy Dave Bautista.

Premiera trzeciej części Strażników Galaktyki została wyznaczona na 5 maja 2023 roku. Fabuła filmu trzymana jest na ten moment w tajemnicy.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.