Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 maja 2022, 13:17

autor: Ania Orzech

Dave Bautisa żegna się Draxem i Strażnikami Galaktyki 3. Aktor opublikował wzruszającą wiadomość

Wraz z zakończeniem zdjęć do Strażników Galaktyki 3 Dave Bautista poinformował, że jego przygoda z rolą Draxa dobiegła końca. Aktor podzielił się z fanami wzruszającą wiadomością oraz zdjęciem z kilkoma członkami obsady.

kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Zakończono prace na planie trzeciej części Strażników Galaktyki. Niestety wraz z nimi kończy się również przygoda Dave’a Bautisty w roli Draxa.

Aktor rok temu poinformował, że ma kontrakt z Marvelem na jeszcze jeden film, po czym planuje całkowicie wycofać się z serii. Wygląda na to, że odtwórca roli Draxa spełnił obietnice, a fani będą zmuszeni pożegnać się z tą postacią.

Pożegnalne zdjęcie i wzruszająca wiadomość Dave’a Bautisty

Na naszych oczach zespół Strażników Galaktyki, który tak dobrze znamy i kochamy, rozpada się. Karen Gillan pożegnała się już z rolą Nebuli, a dziś w mediach społecznościowych Dave'a Bautisty pojawił się wzruszający wpis, który daje nam do zrozumienia, że i jego przygoda z serią dobiegła końca.

Zdjęcie przedstawiające między innymi Jamesa Gunna, Seana Gunna i Chrisa Pratta, aktor podpisał jednoznacznym hasztagiem "GoodbyeDrax".

Dave Bautisa żegna się Draxem i Strażnikami Galaktyki 3. Aktor opublikował wzruszającą wiadomość - ilustracja #1
Źródło: Instagram/davebautista

Nie znalazłem jeszcze odpowiednich słów. To skończyło się tak nagle i zanim zdążyłem się nad tym zastanowić, już pracowałem nad następnym filmem. To koniec podróży, która zmieniła moje życie.

Czy Dave Bautista na zawsze żegna się ze Strażnikami Galaktyki? Czy już nigdy nie wróci do MCU? Co jego odejście oznacza dla granego przez niego Draxa? Tego nie wiemy i możemy jedynie spekulować, czy postać ostatecznie zginie, czy też odejdzie z drużyny, aby wieść spokojne życie.

Premiera trzeciej części Strażników Galaktyki została wyznaczona na 5 maja 2023 roku. Fabuła filmu trzymana jest na ten moment w tajemnicy.