Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 listopada 2013, 12:38

autor: Maciej Jałowiec

Czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Weź udział w konkursie i wygraj oprogramowanie antywirusowe

Wraz z firmą DAGMA pragniemy zaprosić Was do konkursu fotograficznego pod hasłem „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają antywirusy dla komputerów i smartfonów oraz koszulki.

Czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Weź udział w konkursie i wygraj oprogramowanie antywirusowe - ilustracja #1

Wspólnie z firmą DAGMA, dystrybutorem oprogramowania ESET, gorąco zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają programy antywirusowe dla komputerów i smartfonów oraz koszulki.

Wszystkich czytelników z zacięciem fotograficznym zachęcamy do nadsyłania zdjęć odpowiadających na pytanie „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?” na adres [email protected] Pamiętajcie, że prace nie mogą przekroczyć 5MB objętości, a samo zdjęcie powinno przedstawiać w konwencji „my essentials” te przedmioty, które dają Wam poczucie bezpieczeństwa, stabilności i komfortu. Powyżej prezentujemy przykładowe zdjęcie obrazujące tę ideę.

Autorzy dziesięciu zwycięskich zdjęć otrzymają:

Pierwsze miejsce: elektroniczną imienną licencję na pakiet ESET Security Pack (ochrona 3 komputerów i 3 smartfonów) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).

Drugie i trzecie miejsce: elektroniczną imienną licencję na program ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).

Zdobywcy miejsc 4-10: koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L) oraz elektroniczną imienną licencję na testową wersję programu ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 90 dni od dnia ogłoszenia wyników.

Jednocześnie informujemy, że prace można zgłaszać do 29 listopada 2013 r., zaś ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od tej daty na facebookowym profilu firmy ESET.

Czekamy na Wasze fotografie i życzymy powodzenia!