Czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Weź udział w konkursie i wygraj oprogramowanie antywirusowe
Wraz z firmą DAGMA pragniemy zaprosić Was do konkursu fotograficznego pod hasłem „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają antywirusy dla komputerów i smartfonów oraz koszulki.

Wspólnie z firmą DAGMA, dystrybutorem oprogramowania ESET, gorąco zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają programy antywirusowe dla komputerów i smartfonów oraz koszulki.
Wszystkich czytelników z zacięciem fotograficznym zachęcamy do nadsyłania zdjęć odpowiadających na pytanie „Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?” na adres [email protected]. Pamiętajcie, że prace nie mogą przekroczyć 5MB objętości, a samo zdjęcie powinno przedstawiać w konwencji „my essentials” te przedmioty, które dają Wam poczucie bezpieczeństwa, stabilności i komfortu. Powyżej prezentujemy przykładowe zdjęcie obrazujące tę ideę.
Autorzy dziesięciu zwycięskich zdjęć otrzymają:
Pierwsze miejsce: elektroniczną imienną licencję na pakiet ESET Security Pack (ochrona 3 komputerów i 3 smartfonów) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).
Drugie i trzecie miejsce: elektroniczną imienną licencję na program ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).
Zdobywcy miejsc 4-10: koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L) oraz elektroniczną imienną licencję na testową wersję programu ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 90 dni od dnia ogłoszenia wyników.
Jednocześnie informujemy, że prace można zgłaszać do 29 listopada 2013 r., zaś ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od tej daty na facebookowym profilu firmy ESET.
Czekamy na Wasze fotografie i życzymy powodzenia!
Komentarze czytelników
jaalboja Generał
Jak się nie łazi po stronkach dziwnych, nie ściąga syfu i nie udziela na forach niepewnych to po co komu antywir?
Już lepiej firewall.
BOLOYOO Generał

@jaalboja
Któregoś dnia się zdziwisz, ale będzie już za późno :)
Stra Moldas Legend

A tam za późno, format to samo zdrowie.
BOLOYOO Generał

Jasne ;) Tylko co jeśli on nie wystarczy? Naprawdę tak ciężko zaopatrzyć się w jakiekolwiek oprogramowanie antywirusowe? Właśnie tacy co uważają, że im "nic nie grozi" płaczą najbardziej :) Wejdzie taki w niby bezpieczny link, na fejsbuku wyślą mu jakiś syf, kolega przyniesie bonus na pamięci przenośnej. Sposobów zarażenia nie idzie przewidzieć, ale można chociaż starać się bronić. Czasami ignorancja boli najbardziej. Pewnie taki co nie używa av nie zapina też pasów w samochodzie, bo "co niby może się złego stać?" :)
Piole Centurion
Wow, w nagrodę 90-dniowa wersja testowa.. Szaleństwo!