Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2016, 11:50

autor: luckie

Czy Sean Bean zostanie nowym narratorem w Civilization VI?

W sieci pojawiła się niepokazywana wcześniej publicznie prezentacja rozgrywki z E3 z gry Civilization VI, w której w roli narratora słyszymy Seana Beana (a.k.a. Neda Starka i Boromira). To już drugi materiał promocyjny z nadchodzącej szóstej części lubianego cyklu z udziałem tego aktora.

Na oficjalnym kanale YouTube serii Sid Meier’s Civilization opublikowano kilkunastominutowy pokaz rozgrywki z tegorocznego E3 z nadchodzącej szóstej odsłony, opatrzony komentarzem Seana Beana, znanego najlepiej z roli Neda Starka z Gry o Tron oraz Boromira z Władcy Pierścieni. Trzeba przyznać, że angielski aktor ze swoim charakterystycznym twardym akcentem brzmi niezwykle klimatycznie. Wcześniej fani serii mogli go już usłyszeć w debiutanckim zwiastunie Sid Meier’s Civilization VI. Czyżby Sean Bean miał się stać nowym narratorem w kolejnej odsłonie uwielbianego strategicznego cyklu od studia Firaxis Games? Póki co nie ma oficjalnego potwierdzenia tej kwestii, ale wydaje się, że godnie zastąpiłby w tej roli znanego z poprzednich części Cywilizacji Williama Morgana Shepparda.

Gdyby Sean Bean faktycznie wystąpił w pełnej wersji Sid Meier’s Civilization VI, nie byłby to jego debiut, jeśli chodzi o gry wideo. Do tej pory aktor dubbingował jednego z bohaterów w polskim horrorze Kholat. Mogliśmy go też usłyszeć w The Elder Scrolls IV: Oblivion w roli Martina Septima i kilku innych grach.

Sid Meier’s Civilization VI ma się ukazać 21 października 2016 roku na PC. Gra wprowadzi garść ciekawych nowości do serii, z których najważniejszą będą zmiany w systemie budowania miast. Do centralnego pola dołączymy sąsiadujące dzielnice o odmiennych specjalizacjach, dzięki czemu metropolie będą ciekawsze i bardziej rozległe. W związku z tym pojawią się także nowe opcje gospodarcze i taktyczne. Sprawę tę opisaliśmy szerzej w tym newsie.

  1. Oficjalna strona gry Sid Meier’s Civilization VI – oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Civilization VI - nie oceniajcie tej gry po promocyjnych obrazkach
  3. Sid Meier's Civilization VI - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.