Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2018, 16:57

autor: Vergil

Czwarty epizod gry Batman: The Enemy Within ukaże się w styczniu

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi czwarty epizod Batman: The Telltale Series - The Enemy Within. Autorzy podzielili się z graczami jego zarysem fabularnym i kilkoma oficjalnymi zrzutami ekranu.

Ekipa Telltale Games podzieliła się z graczami datą premiery czwartego odcinka Batman: The Telltale Series - The Enemy Within. Epizod zatytułowany What Ails You trafi na wszystkie platformy 23 stycznia. Twórcy udostępnili oficjalne zrzuty ekranu, które możecie zobaczyć poniżej, a także zarys problemów, jakim Batman i Bruce Wayne będą musieli stawić czoła.

W przedostatnim odcinku drugiego sezonu Batman: A Telltale Series sprawy nabiorą rozpędu. - Czwarty epizod gry Batman: The Enemy Within ukaże się w styczniu - wiadomość - 2018-01-09
W przedostatnim odcinku drugiego sezonu Batman: A Telltale Series sprawy nabiorą rozpędu.

Jak zatem prezentuje się fabuła czwartego odcinka? Cóż, Bruce Wayne będzie miał twardy orzech do zgryzienia, gdyż jego adwersarzom z The Pact uda się odkryć skrywany przez niego sekret. Jakby tego było mało, motywacje Amandy Waller i The Agency wciąż pozostają niejasne.

Zobaczymy, jak na wieść o prawdziwej tożsamości Człowieka-nietoperza zareaguje John Doe…

Czwarty epizod gry Batman: The Enemy Within ukaże się w styczniu - ilustracja #2
Czwarty epizod gry Batman: The Enemy Within ukaże się w styczniu - ilustracja #3
Czwarty epizod gry Batman: The Enemy Within ukaże się w styczniu - ilustracja #4