Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2012, 12:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Cztery pory roku - nowy dodatek do gry The Sims 3

W listopadzie bieżącego roku na rynku zadebiutuje kolejny dodatek do gry The Sims 3. Rozszerzenie wprowadzi płynnie zmieniające się pory roku i wiele związanych z tym atrakcji. Tytuł ukaże się w polskiej wersji językowej wyłącznie na PC.

Firma Electronic Arts zapowiedziała Cztery pory roku – kolejny dodatek do gry The Sims 3. Za jego sprawą gracze zaobserwują zmiany atmosferyczne na przestrzeni całego roku i skorzystają z wielu nowych atrakcji.

Rozszerzenie Cztery pory roku zadebiutuje w naszym kraju 15 listopada bieżącego roku w polskiej wersji językowej. Osoby zamawiające produkt w przedsprzedaży otrzymają jego Limitowaną Edycję, zawierającą m.in. „ekskluzywną parcelę publiczną Klub Lodowy”, w którym znajdzie się dwanaście zupełnie nowych obiektów wykonanych z lodu. W serwisie Origin można złożyć pre-order na cyfrową wersję za 99 złotych.

Najważniejszym atutem nowego dodatku są płynnie zmieniające się pory roku. Każda z nich kryje w sobie odmienne atrakcje. Przykładowo wiosną Simowie będą robić sobie walentynkowe prezenty, czy rywalizować o koronę króla lub królowej wiosennego balu. Latem nasi podopieczny udadzą się na zasłużony wypoczynek w egzotycznych partiach świata, jesienią będą obchodzić święto Halloween, a zimą wezmą udział w bitwie na śnieżki.

Oprócz dorocznych świąt i festiwali, Simowie będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności sportowych, poczynając od skoków do basenu oraz gry w piłkę nożną, a kończąc na wykonywaniu ewolucji na desce snowboardowej. Nie zabraknie nowych potraw do przygotowania oraz niedostępnych wcześniej elementów wystroju mieszkania.

The Sims 3 to najnowsza część niezwykle popularnej serii „symulatorów życia”, zapoczątkowanej w 2000 roku przez studio Maxis. Produkcja doczekała się licznych dodatków rozwijających podstawową wersję gry o nowe elementy. Cztery pory roku będzie kolejnym z nich. Rozszerzenie ukaże się wyłącznie na PC.